Ev / GÜNDEM / Adalara Gitmek Yasak mı?

Adalara Gitmek Yasak mı?

     Adalar Yasağı Bitti mi?

 

  • Korona virüs tedbirleri kapsamında 26 Nisan 2020 Pazar günü saat 24.00 ile 31 Mayıs 2020 Pazar günü saat 24.00 arasında, adalara giriş çıkış belirli kurallar dahilinde yasaklanmıştı.1 Haziranda kalkan kısıtlama itibariyle vatandaş sabah erkenden adalara yazlıklarına,  tatilciler ise tatil beldesi olan adalara akın etiller.
  • Korona virüs tedbirleri kapsamında giriş çıkışa yasak getirilen Adalar’a yasak 1 Haziran dan itibaren kalktı. Vatandaşlar erken saatte vapurla Adalar’a doğru yola çıktı.
  • Adalar özellikle istanbul da ikamet eden vatandaş için çok pratik bir tatil alanı özelliklede korona virüs sırasında,adalara akın eden tatilciler için adalar da bu yoğunluğa hazır ve seyahat yasağının da kalkması ardından istanbul tamamen boşalıyor.insanlar gerek memleketlerine gerek köy ve tatil beldelerine yoğunlaşıyor adalarda bunlarda biri olup yasağın kalkması ardından adalarda ki son durum bu şekildedir.

 

adalar-vapur

  • 1 aydır yazlıklarına  dönemediklerini söyleyen tatilciler artık adalara akın etiller ve kendilerini şehirden uzak müstakil yazlıklarında  izole edeceklerini söylediler.peki insanların bu rahatlıkları 2. dalgayı tetikliyecek mi?

 

Hakkında editor

Ayrıca Kontrol Et

Adalar Elektrikli Araçların Tarife Bilgisi|Adataksi Hakkında

     Adataksi Hakkında; Araç seçimi yapılırken, engellilerin kullanımına uygun olmasına özen gösterdiklerine ,Adalar’da farklı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir