Ev / ASTROLOJİ / Akrep Burcu Erkek Özellikleri | Akrep Burcu Hakkında Bilgi

Akrep Burcu Erkek Özellikleri | Akrep Burcu Hakkında Bilgi

Akrep Erkeği

akrep-burcu-özellikleri

 

           Akrep Erkeği Temel Özellikleri

  • Akrep erkeği, her daim güvenebileceğiniz bir kişidir, güçlü, ayakları üzerinde durabilen bir kişiliğe sahiptir.liderlik ruhu onunda üzerindedir .tezcanlı ve sabırsızdır ama tembel değildir yerinde oturmayı sevmez. İçlerinde bir küçük çocuğun heyecanını barındırır. Yapmak istediği her şeyi gerçekleştirmek için sonuna kadar çabalar ve asla vazgeçmez. ilmi ve öğrenmeyi çok sever kendine yeni şeyler katmak için her zaman çabalar anı zamanda çok duygusal ve merhamet sahibidir .iyi niyetli oluşu onu her zaman öne taşır.

 

  • Akrep erkekleri oldukça kıskanç ve Sahiplenici tavırlar gösterir sizi kendine ait gibi hisseder Akrep burcu erkeğinin libidosu oldukça yüksektir. Cinsellik konusunda oldukça heveslidir.bu konuya hiçbir zaman hayır demez. cesaretli ve bu yüzden gözü kara bir erkektir. Bu neden ile akrep burcu erkeği çevresinde cesur olarak tanınır.  güçlü taraf olmayı üstünlük olarak görür ve bundan çok hoşlanır.

         Aşk Hayatı

  • sahiplenici, tutkulu ve romantik bir aşıktır. Karşı cinsi kendine aşık etmekte çok başarılıdır. Etkileyici bakışları ile kolayca istediğini elde eder. Sadakat onun için olmazsa olmazdır. Fakat gençlik döneminde hayatına çok fazla kadın girer ve çıkar. Ciddi ilişkiye girmek istemez ve güvenmediği biri ile asla ilişki yaşamaz.özgürlüğüne diğer erkekler gibi o da çok düşkündür.
    sevdiği birini çok kıskanır. Benimseyici ve sahiplenici yapısı vardır. Fakat kıskandırmaya çalıştığınızı hissederse bir anda tüm bağınızı tek kalemde silebilir.

            Cinsel  Hayatı

  • Akrep burcu erkeği için ten uyumu çok önemlidir. Tutkulu, ateşli ve romantik bir kişiliğe sahiptir. Birlikte olduğu kişiyi benimser ve her hücresinde onu hissetmek ister. Derin duygular barındırır.ice fikirli ve sizi sürekli mutlu edebilecek bir kişiliğe sahiptir.ve onlar gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi ve çoğu zaman da evcimendir.

 Hakkında editor

Ayrıca Kontrol Et

terazi -kadını

Terazi Burcu Kadını Aşk Hayatı | Terazi Kadını 2020

    Terazi Burcu Kadını Bakıldığı zaman kadınların çoğu saygılı ve şirinkanlı erkeklerden hoşlanıyorlar ama bu segi türlerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir