Ev / ASTROLOJİ / Aslan Burcu Erkek Özellikleri | Aslan Burcu Hakkında Bilgi

Aslan Burcu Erkek Özellikleri | Aslan Burcu Hakkında Bilgi

Aslan Erkeğiaslan-burcu-özellikleri

  • Aslan Erkeği Fiziksel Özellikleri;

    Özellikle, saçları ile planda olan aslan burcu erkeği, gür saçları ve kuvvetli duruşu ile gözleri üzerine çeker. Boyları genellikle ne çok uzun ne çok kısa olan,fiziksel olarak orantılı yüz hatlarına sahiptir. Gözle ve dudak yapıları ile dikkat çekmektedir.

 

  •  Sıcak romantik, ateşli aşıklardır.ilişkide heyecen severler. Birlikte olduğu insanı ayaklarını yerden kesmeyi seve.Karşı cins çekici ve toplum içinde kendilerini belli eden kişilerdir.Cinsel açıdan yoğun yaşadıkları duygularını zor idare ederler.Aslan burcu kişisi partnerinden sürekli olumlu sözler duymaktan hoşlandıkları için, ilgi görmemek onları sendeleyebilir.

 

  •  Yaşamın karizmatik oyuncularıdır. Sizi seven bir aslan erkeğinden kurtulmanız o kadar kolay olmayacaktır. O sizi seçmiş ise ona direnmeniz faydasızdır.siz ne kadar karşı koysanız da sizi elde etmeyi bilir Farklı aşkların kahramanı olmaya eğilimlidirler. Güçlü yapılarını çocuklarına da yansıtarak, onların mükemmel olmasına çalışırlar. Aslan babası iyi bir baba olmanın tüm özelliklerini taşır.ailesine bağlı ve güçlü bir bağ kurabilecek bir bireydir.

 

  •   Flörtöz bir yapıya sahip olan Aslan Erkeği’nin tek bir kişiye bağlanması oldukça zor olabilir. Ancak iyi bir oyun arkadaşı olmanız halinde; size bağlanacaktır.onu elinizde tutmak olukça önemlidir sizin için, Sizi pahalı hediyelerle şımartabilir bundan hoşlanır, eğlenceli sürprizlerle güzel bir ilişki yaşatabilir. Ancak kıskançlığınızı dizginlemeli ve ona alan sağlamalısınız.

  • Astroloji Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Buraya Tıklayınız.

Hakkında editor

Ayrıca Kontrol Et

terazi -kadını

Terazi Burcu Kadını Aşk Hayatı | Terazi Kadını 2020

    Terazi Burcu Kadını Bakıldığı zaman kadınların çoğu saygılı ve şirinkanlı erkeklerden hoşlanıyorlar ama bu segi türlerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir