Ev / ASTROLOJİ / Aslan Burcu Kadını Özellikleri | Aslan Burcu Hakkında Bilgi

Aslan Burcu Kadını Özellikleri | Aslan Burcu Hakkında Bilgi

Aslan Kadını

aslan-burcu-özellikleri

 

 

  • Aslan burcu kadını cesaretli ve atılgan dır. Dürüst bir yapıya sahiptir ve yalan söylemekten genelde kaçınır her zaman çünkü yalanı hiç sevmez .Çok pratik, işlevsel bir zekaya sahip olan Aslan burcu kadını,sözünün eridir ve kendinden emindir. gözlerin onun üzerinde olmasını ister, Aslan burcu erkeğinden üstün başarısı mevcuttur liderlik ruhu daha üst düzeydedir.

 

  • Aslan burcu kadını çok seve can ve şirin kanlı bir bireydir. arkadaş ortamının aranan kişilerindendir ,heyacanlı ve eylenceli aynı zamanda komik olmasından dolayı.olayları ve kriz yönetimi gibi olaylarda kendini çok iyi gösterebilen bir kadın dır.  bundan dolayı liderliği aslan erkeğine oranla çok daha iyidir İnsanları etkisi altına almak konusunda hiç zorlanmayan aslan burcu kadını oldukça enerjiktir. Enerjik tavırları ile etrafındakileri olumlu yönde etkiler.Aslan burcu kadınları oldukça yaratıcıdır. bundan dolayı yeteneklerini bazı meslek gruplarında kullanabilirler.

 

  • oldukça sadık, cömert ve yüce gönüllü buna rağmen, evlilikte her zaman şans onların yanında sayılmaz. Hatta ilişkileri garip bir şekilde biter. onlar için bir evlilik yürütmek kolay olmayacaktır. Gençlik yıllarında acemi aşkların avcısıyken, yaşınız ilerledikçe olgun aşkların görkemli yaratıcısı olur ve yalnız bir yaşama dair planlar kurmaz bunun yanı sıra yaş almak aslan kadınına oldukça iyi gelecektir.

 

  • aslan kadınları romantik ve tutkulu bireylerdir, lüks yaşam arzusundan vazgeçemeyecek olsalarda. Hayatında daima ona eşlik edecek tutkuları vardır. Seçimleri isabetli ve uygun kişiler olacaktır. Dürüst olduğu için de, hayatındaki kişiden sıkılsa bile onu terk etmeden yaşantısına başka bir kimseyi almaz.temiz bir sayfa açmak önceliğidir.Aslan kadınları gece hayatından ve görkemden hoşlanır. Siz de, her konuda bu özelliklerini yansıtan kıyafetler ve eşyalardan almanızı isteyebilir. Takıların da yaşantılarında önemli bir yer tuttuğunu unutmayın.lükse karşı derin bir zaafı vardır.

Hakkında editor

Ayrıca Kontrol Et

Yay-Burcu

Yay Burcu Kadın Özellikleri | Yay Burcu Hakkında Bilgi

Yay Burcu Kadını   Yay burcu kadını açık görüşlü cahillik etmeyen kültür bakımından bilir bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir