Ev / ASTROLOJİ / Başak Burcu Erkek Özellikleri | Başak Burcu Hakkında Bilgi

Başak Burcu Erkek Özellikleri | Başak Burcu Hakkında Bilgi

Başak Erkeği

başak -burcu

 

  • Hayata karşı nötr bakan bir kişilikleri mevcuttur. Onlar bir bakıma zor insanlardır. Çünkü disiplin duygusu içinde yaşadıkları için, birlikte oldukları kişilerin de yaşam düzenlerine karışırlar.onları benimserler. Titiz ve sorgulayıcıdırlar. İyi, bir aile reisi oldukları söylense de, bunu geciktirmek için her türlü yolu denerler ve müzmin bir bekar olmaktan kurtulamazlar.zaman zaman çapkınlıkları üzerindedir. Aşk hayatları engebelidir.Sürekli denetleme duyguları yüzünden partnerleriyle aralarında sürekli sorun çıkar.çünkü çoğu zaman kontrol manyaklığı yaparlar. Baba oldukları zaman da bu duyguyu geç tatmanın keyifsizliğini duyarlar.  bu onlar için büyük pişmanlıktır.Onları en iyi koşullarda yetiştirmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar . hayatlarından taviz verirler.

 

  • Çocuklarını sıksalar bile  evlatlarını kendilerine bağlarlar. Temkinlidirler ve hata yapmaktan çekinirler. Mükemmel olmak için her türlü olanakları sonuna kadar savunur ve kullanırlar.bu durum onları mükemmeliyetçi yapar. Yapmak istedikleri ile hayalleri arasında uçurum yoktur.seviyeli ,mantıklı ve gerçekçi düşünürler . Duygusal istekleri ve arzuları ön plandadır.fikirlerinden emin olup her zaman arkasında dururlar ve biraz inatçı olabilirler.

 

       Başak Burcu Erkeği Aşk Hayatı

  • Başak burcu erkeği aşk hayatını bir tehlike olarak görür ve bir ilişkiye başlamak onun için oldukça zordur. Titizliği ile bilinen başak erkeğinin aşk hayatında da oldukça titiz davrandığını söyleyebiliriz.gerek nazik gerek sıkıştıcı bir tavır sergiler.

 

  • zaman zaman utanç sergileselerde ilişki den korktukları için bu tavırları sergilerler. Bu iki özellik bir araya geldiği zaman ilişkinin nasıl da zor başlayacağını tahmin edebilirsiniz.  onunla bir ilişki yaşamak için sürekli alttan almanız gerekir Beklenmedik bir anda kendilerini bir aşkın içinde    bulabilirler, ciddiyetten çekindikleri için tam bir flört erkeğidir diyebiliriz.

 

         Başak erkeği cinsellik

  • Oldukça tutucu bir yapısı varmış izlenimi uyandırsa da, Başak burcu erkekleri aslında yatakta oldukça cesur yeniliklere açıktır.bu sırada sizi oldukça zorlayabilir temkinli olmanız da fayda var Bu isteklerini dile getirmekten çekinmeyen Başak burcu erkekleri, aynı zamanda yatakta üstün taraf olmayı tercih edecektir.burası onların uzmanlık alanlarıdır.

Hakkında editor

Ayrıca Kontrol Et

Yay-Burcu

Yay Burcu Kadın Özellikleri | Yay Burcu Hakkında Bilgi

Yay Burcu Kadını   Yay burcu kadını açık görüşlü cahillik etmeyen kültür bakımından bilir bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir