Ev / ASTROLOJİ / Boğa Burcu Kadın Özellikleri | Boğa Burcu Hakkında Bilgi

Boğa Burcu Kadın Özellikleri | Boğa Burcu Hakkında Bilgi

Boğa Burcu Kadını

Boğa- Burcu

 

        Boğa Kadını

  • onlar doğları gereği çok mental hem fiziksel olarak diğer kadınlara oranla bir kaç adım öndedirler. güç performansları vardır, aşkta da tutumsuzluğa kaçabilirler. Gerçek sevgiyi ararken, yanlış evliliklere sürüklenebilirler aslında, hayat onlar için zor bir oyun sayılır.Sessiz, sakin yapılarına rağmen, derin ve yoğun duygulara sahiptirler.bir bakıma özgür ruhlulardır. Ses tonları mükemmeldir. Sanata karşı eğilimlerini engelleyemezler.bazı zamanlar mükemmeliyetçilerdir. Her şeyden şikayet eden kadınlardan olmadıkları için de, çoğu kez gereğinden fazla sorumluluk alırlar.uyumlu bireylerdir.

 

 

  • Annelik ve eş olmak onlara çok yakışır. Hiç bu kadar eviyle bütünleşen bir kişi göremezsiniz. Sakin ve dişi yapılarıyla çocuklarını ve sevdiklerini çok güzel taşır ve hiç de şikayet etmezler.  gerektiği zaman bol fedakarlık yapabilirler.kendinden olan birey yani çocuklarını da kendi gibi yetiştirir ve kendine bağlar.

 

 

  • Boğa burcu kadını bir şeyleri güzel anlamda değiştirmeyi sever. Oldukça zevklidirler hayatı güzelleştirmekte rakip tanımaz.organizasyon tarzı şeyleri çok sever. Hayattan zevk almayı severlen. hem kendi hem de sevdiklerinin hayatını güzelleştirecektir.

 

  •  uyumlu davranışları ve sakinliği ile tanınır. her zaman başına geleceklere hazırlıklıdır.onun bu yönleri sayesinde kriz yönetiminide iyi başarır.Kolay kolay sinirlenmeyen boğa burcu kadını çoğu zaman sakinliğini korur. Oldukça şefkatli ve merhametlidir.Hayatta hobile arasında genelde mutfakta vakit geçirip yeni tarifler üretmeyi de çok severler.aklınızda bulunsun bir boğa kadınına hediye konusunda da mutfak araç gereçi alabilirsiniz.

 

       Boğa burcu kadını – Cinsellik

  •  son derece duygusal bir varlıktır. cinsellik onun için bir serbest sanattır o böyle sanatları çok sever. Utangaç bir sevgiliyi ikna etmekten, onu kabuğundan çıkarmaktan hoşlanmaz; ya ihtiyaçlarına karşılık verirsiniz ya da arkasına dönüp gidişini izlersiniz.

 


Hakkında editor

Ayrıca Kontrol Et

Yay-Burcu

Yay Burcu Kadın Özellikleri | Yay Burcu Hakkında Bilgi

Yay Burcu Kadını   Yay burcu kadını açık görüşlü cahillik etmeyen kültür bakımından bilir bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir