Ev / Genel / İkizler Burcu Kadını Özellikleri | İkizler Burcu Hakkında Bilgi

İkizler Burcu Kadını Özellikleri | İkizler Burcu Hakkında Bilgi

İkizler Burcu Kadını

ikizler-burcu -

 

  • İkizler burcu kadını; canlı, enerjik, konuşkan ve fiziksel görüntüsüyle de karşısındakini etkileme gücü yüksektir.ona karşı koymanız pek mümkün değildir.o genelde ilişkilerini hem duyguları hem de mantığı üzerine kurar. Mantığı ve ince zekası sayesinde her fırsatı en etkili şekilde kullanabilir, aman birinin açığını yakalaması.asla bir alışverişe yüzlerce lira harcamaz. Zira parayı çok sever ve her daim birikim yapmaktan yanadır.
  • maceracı ve aksiyon dolu bir kişilik arıyorsanız Özellikle gitmediği, görmediği yerlere olan ilgisi, bilgi açlığı, merakı , yeni bilgiler, yerler, dünyalar keşfetmeye zorlar. ikizler kadını aynı zamanda çok sevecen olduğu için çabuk arkadaşlık kurar. çünkü zihin çok yönlü çalışıyordur.  pek çok kişinin sıkı sıkıya bağlı olduğu geleneklere, rutin yaşam alışkanlıklarına oldukça yabancıdır. Bu bakımdan sürekli yenilik ve değişimden yanadır. Onun bu hali de onu hem farklı, sıra dışı hem de çekici hale getirir.

        Aşk Hayatı

  • Aşk ta özgürlüğe ve güvene çok önem verir bunlar onun kriterleri arasındadır. yaşam tarzı altına almak isteyen erkek için işler bir hayli zordur.onunla yaşarken ona güvenmesi gereklidir yoksa sıkıntılı bir ilişki olur. İkizler kadını bir erkek tarafından seçilmez,o seçerek ilerlemeyi tercih eder. Bu bakımdan ona olduysanız işiniz çok zor onun sizi beğenmesi için çabalamak durumundasınız.kendinize özel bir bakım sergilemeniz gerekmektedir. Ayrıca kendisine has kriterleri olan ikizler burcu kadınının hayatına girmek isteyenlerin pek çok sınavı geçmeleri gerekliliği de ekstra bir sorun elbette. Ancak ikizler burcu kadını yaşamınıza bir kez girdiğinde de eğlenceli, neşeli, komik ve çekici halleriyle sizi kendisine bağlayacaktır.

 

  • İkizler burcu kadını ile cinsel bir ilişki yaşamak inanılmaz derece keyif verici olacaktır. Cinsel ilişkide değişken bir yapıya sahiptir. Cinsel ilişkide farklılık ister ve birlikte olduğu kişiye bağlanamaz. Farklı cinsel ilişkiler istediği için partnerine bağlanamaz.bu süreç değiştiği için Fakat bu durum aşık olduğu zaman değişir. Hatta tam tersine döner. Gözü sevdiğinden başkasını görmez. ona sımsıkı bağlanır.

 


Hakkında editor

Ayrıca Kontrol Et

Yay-Burcu

Yay Burcu Kadın Özellikleri | Yay Burcu Hakkında Bilgi

Yay Burcu Kadını   Yay burcu kadını açık görüşlü cahillik etmeyen kültür bakımından bilir bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir