Ev / ASTROLOJİ / İkizler Burcu Kadını ve Erkeği

İkizler Burcu Kadını ve Erkeği

İkizler Burcu Kadını ve Erkeği

İkizler Burcunun günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? Uzman Astrologlar günlük burç yorumlarını açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? İkizler Burcu için olumlu geçecekmi? İkizler burcu yorumlarına göre  nelere dikkat etmeli? İkizler burcu  yorumu ne söylüyor? İkizler burcunu neler bekliyor? İşte İkizler burcu yorumlarınız…

İkizler Burcu

 • Anahtar Kelime: Biliyorum
 • Nitelik: Değişken
 • Yönetici Gezegen: Merkür
 • Element: Hava
 • Gündüze ait, eril özelliktedir.

İKİZLE BURCU NASIL DAVRANIR?

 1. Mantıklı, zeki ve hızlı davranır.
 2. Hızlı düşünüp, hızlı hareket eder. Hazır cevaptır.
 3. İnsanları güldürmeyi, birlikte eğlenmeyi sever
 4. Oradan oraya koşturmasıyla meşhurdur.
 5. Ayran gönüllü lafı onlara ithaf edilmiş olsa da, onlar daima bilgili ve zeki olanı ararlar.
 6. İyi konuşur, tatlı dillidir, iletişim konusunda ustadır.
 7. Entelektüeldir ve araştırmayı sever. Öğrenmeye daima açık bir yanı vardır.
 8. Taraf tutmaktansa olayları çok boyutlu değerlendirir.
 9. OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ
 10. Dedikodu yapabilir
 11. Güvenilmez olabilir.
 12. Hazır bilgiyi alıp kullanmak yani kopyalamak onun orjinalliğini zedeler.
 13. Fikirleri hızla değişebilir.
 14. Kelimeleri özenle seçme zahmeti göstermez, patavatsızlaşabilir.
 15. Yalan söyleme kabiliyeti vardır.

 

 

İKİZLER BURCU İLİŞKİLERDE NASILDIR ?

ikizler burcu ilişkide nasıldır

Aradığını bulana kadar uzun süre deneme yanılma yöntemi le birçok ilişki geçirir. Özellikle İkizler erkeği çapkındır. Nitekim bu arayışın asıl nedeni karşısında bilgili, tecrübeli, zeki, gezmeyi öğrenmeyi seven, entelektüel bir karakter aramasın dandır. Bu kişiyi bulduğunda aşkı bir başkasında aramayacak, size bağlı kalacaktır.

 


ikizler burcu kadını özellikleriİKİZLER KADINI

İkizler burcu kadını neşe, zeka ve ışık saçar. Her konuda bilgi sahibi olmayı ister ve karşısındaki insanın da muhakkak bilgi birikimi açısından zengin olmasını arzu eder. Birlikte seyahat edip, gezip görebileceği, yeni kültürleri tanıyabileceği, iletişim konusunda başarılı bir partnere arzu duyar. Yalan söylendiği anda uzaklaşır ve zaten yalanları yakalama konusunda çok başarılıdır. Bir oyun oynanacaksa o oynamalıdır ve karşısındaki insanlarda mutlaka bir zeka pırıltısı olmalıdır.

İkizler burcu kadınının hobileri;

Kitap okuyan, kendini geliştirmeyi seven ve durağan olmayan erkeklerden hoşlanır. İlişkilerinde durağanlıktan hoşlanmaz ve daima yenilikler peşinde koşar. Örneğin rutin bir hayat onu fazlasıyla sıkacaktır, mutlaka yaşamı renklendiren değişiklikleri arzu edecektir. Siz onun bu yönlerini tatmin ettiğinizde ise, o karşınızda yıllarca aynı ve sabit bir kadın olmak yerine, sürekli sizi şaşırtan, değişiklikler yapan, sizin arzu ve isteklerinizi çok iyi anlayan ve karşılayan ve gününüzü mutlulukla geçirmenizi sağlayan bir kadın olacaktır. Konuşmayı, mesajlaşmayı ve iletişim kurmayı çok sevdiği için, onunla görüştükten sonra birkaç gün aramazsanız sizinle ilişki kuramayacağın düşünecektir. O sizin maddi kaynaklarınızdan ziyade, zekanıza ve iletişim gücünüze hayran olacaktır. El becerileri çok gelişmiştir ve eğer gerçekten isterse ev işlerinde çok başarı olabilir. Bunu gönüllü yapmayacaktır ama eğer yaparsa da mükemmel olacaktır. Eğer bir ikizler burcu kadının hayatına girdiyseniz, o sizi kahkahalara boğacak, güldürecek ve yaşamın pozitif yönlerini size gösterecektir. Gazetecilik, muhabirlik, eğitim öğretim işleri, halkla ilişkiler, reklam konularında çok başarılı olabilir.

 

 

 


 

ikizler burcu erkeği nasıldır

iKİZLER ERKEĞİ

Hızlı zekası ve kıvrak zihin yapısı ile usta bir iletişimcidir. Etkileyici konuşmaları ve flörtöz yapısı ile size nasıl hitap edip, alanına çekeceğini çok iyi bilir. Entelektüel kapasitesi geniştir ve hemen her konuda fikir sahibidir. Konuşmak, iletişim kurmak, yeni bilgileri öğrenmek ve yeni yerleri gezip görmek onun için önemlidir. İlişkilerinde başta arkadaş olarak başlamak ister ve derinlik kazanması zaman alabilir. Buna rağmen ilk baştan itibaren size etkileyici sözler söyleyerek, o size bağlanmadan önce, sizin ona aşık olmanıza sebep olabilir. İkna kapasitesi yüksektir ve telkin yoluyla etkileyebilir. Ruh hali değişken olduğu için her gün yeni bir karakterle karşınıza çıkabilir, tabi ki bu hem iyi hem de kötü bir şeydir. İyi tarafı ilişkide monotonluktan uzak, değişime açık bir yapı vardır.

Olumsuz tarafı ise eğer siz sabit düşünceli ve sürekli aynı davranışları bekleyen biriyseniz, bu sizin için problem olacaktır. İkizler erkeği aktif yapıdadır, arkadaş çevresi geniştir ve sosyal ortamlarda bulunmayı sever. Hayatındaki insanın da sosyal yönden güçlü olmasını arzu eder. Kitap okuyan, seyahat etmeyi seven, eğitim ve öğretimi ileri seviyede, yabancı kültür ve ülkelere meraklı, güleryüzlü ve sportif kadınlara fazladan ilgi duyar. Daima ilginizi çekecek davranışlar ve zekice yaklaşımlarla dünyadaki en ideal erkek olduğuna kendisini inandırır. Kararsızlık onun en büyük düşmanıdır çünkü bir gün verdiği sözü, ertesi gün değiştirebilir. Bugün A seçeneğini istiyorken, yarın tamamen B seçeneğine ilgi duyabilir. Bu da özellikle plan ve programlarda aksamalara sebep olabilecektir. Ne varki onunla birlikte çok eğlenir, geçmişin hüzünlü taraflarını unutur ve tamamen bu ana konsantre olarak, hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Kendi kafasına uygun bir kadın bulduğunda, spontane planlar yaparak, süprizlerle dolu bir adam olacak ve ilişkide eğlenip, mutluluğu hissederek iletişimini sürdürmek isteyecektir. İkizler erkeğinin sinir sistemi hassastır. Gazetecilik, muhabirlik, reklam ve emlak işlerinde başarılıdır.

 

 


BURÇLARIN GENEL ÖZELLİKLERİ

Güneşinizin bulunduğu burç hakkında ilişkilerle ilgili genel bilgileri okuyacağınız bu bölümde, esasen bir insanın 12 burcu da bünyesinde barındırdığını ve deneyim dünyamızın resimlerini oluşturan burçların gezegenlerle etkileşime girdiklerinde olduklarından farklı bir doğa sergileyeceklerini unutmamalısınız. Örneğin İkizler Burcu’ndaki bir Venüs, İkizler Burcu’nun güzelliklerle dolu doğasını ortaya çıkartırken, İkizler Burcu’nda yer alan bir Mars onun stratejik, ikiyüzlü ve kötü özelliklerini ortaya çıkarabilir. Bir başka örnekte Venüs Başak görünümü ahlaki değerlere çok fazla önem vermeyi gösterirken, aynı Venüs pozisyonuna gelen bir Plüton karesi, ahlaksızlığa meyil etmeyi de gösterebilecektir. Dolayısıyla ayrım yapmaksızın her burcun iyi ve gölge özelliklerini bilerek onları en baştan anlamaya çalışalım.

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

başak -burcu

Başak burcu Özellikleri|Başak burcu kişisel özellikleri ve hakkında bilgi

        Başak Burcunun Kişisel Özellikler BAŞAK BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ Grup: Toprak Yönetici …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir