Ev / ASTROLOJİ / İkizler Burcu Erkeği Özellikleri|İkizler burcu hakkında bilgi

İkizler Burcu Erkeği Özellikleri|İkizler burcu hakkında bilgi

İkizler Burcu Erkeği Özellikleri

  • İkizler burçları eylenceli ve bir bu kadar sağ gösterip sol buranlardan dır.   aslında kendi içinde 2 kişilik ve karaktere ayrılır. Karışık yapıları varmış gibi görünse de kişiliklerinde değişmeyen yanlar vardır. Bu özellikleri ise sürekli hareket halinde olmak istemeleri.heyecanları ve keşfetmeyi sevmeleridir. Biraz kararsız kişilikleri olsa da son derece zekidirler ve aynı zamanda kurnazlardır saf görünmelerine rağmen. Çocuksu bir yapıya sahip olan İkizler burcu erkekleri sürekli odak olmak isterler. Her burç gibi bazı özellikleri kötü olsa da uyum ve çok yönlü oluşları her zaman dikkat çekerler, enerjileri her zaman çok yüksektir, cana yakın ve hayatlarındaki her değişime çabuk alışır hiç yadırgamazlar.

    İkizler burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

  • Bir kadın İkizler burcu erkeğini anlıyor empati yapabiliyor ve İkizler erkeği bunu hissediyorsa, o kadından yüksek ihtimalle hoşlanacaktır. ikizler erkeği keyif rahatlık insanıdır. özgürlüğüne düşkünlüğüyle bilinir ve asla bunu bişeye değişmez eğer bir kadın onu kısıtlıyorsa artık bunun bir anlamı olmaması gerektiğini düşünüp ilişkilerini kesebilirler.

      İkizler erkeğini etkilemenin yolları

  •  derin ve etkileyici herkesin sevdiği kadınlardan etkilenirler ve onları kendi dairesi içine alır.ama asıl sorun onu kendine çekmek değil onu etkin altında tutabilmek çünkü ikizler erkeği maymun iştahlı ve doyumsuzdur. Bunu başarabilmek zor olsa da eğer entelektüel ve mantıklı bir karakteriniz varsa çok da zor olmayacaktır.

        İkizler burcu erkeği aşk

  •  ilişkide çok zorlayıcıdır ve onu tutmanın zor olduğu gibi sabit fikirli değildir sürekli kararsız ve çoğu zaman karamsar dır. ve buda onları ciddi ilişkiden çeker o daha çok flörtöz yapısıyla bilinir ve ciddi ilişkilere odaklanmaz.ama oldukça flört seven bir yapıları vardır ve sizi baştan çıkarmasını bilirler. Ancak değişken bir kişilik yapısına sahip olması zaman zaman partnerini sıkıntıya sokabilir.

 

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Oryantal Gezegen Nedir?|Gezegenlerin Konumlarındaki Anlamlar

Oryantal Gezegen Nedir? Gezegenlerin Konumlarındaki Anlamlar      Oryantal Gezegen Astrolojik doğum haritasında doğu ufkunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir