Ev / ASTROLOJİ / Koç Burcu Kadını Özellikleri | Koç Burcu Hakkında Bilgi

Koç Burcu Kadını Özellikleri | Koç Burcu Hakkında Bilgi

Koç Burcu Kadını Özellikleri

Koç- burcu-özellikleri

 

       Koç Kadını

  • Koç Kadını ,son derece tutkulu,zeki, neşeli,sıcakkanlıdır. cilveli ve dikkat çekici olması . Beğenilmek, istenilmek ona oldukça zevk verir. Etrafında ne kadar hayranı olursa o kadar mutludur. herkes tarafından hayran duyulan biri olmasına rağmen özgüvenleri zayıftır ve kendilerine pek güvenmezler kusurları olduğunu düşünürler. aile ve evlilik odaklı hareket etmek yerine önce kendilerini ve kariyerlerini düşünürler.

       Koç Kadını Özellikleri

  •  hiperaktiftir. Sosyal hayatları aktiftir. plan program ve organizasyonu severler. Yardımsever ve vicdanlıdır koç kadını, doğum günü partisi vb. önemli günlerde birlik ve beraberlikten yanadır. Kendi fikrinin alınması ona haz verir,bazen patavatsızlık yapıp aklına ilk gelen şeyi söyler.

  •  aslında İstediği zaman aile ortamına uyum sağlayabilir.ama sinirlenirse kendi olmaktan çıkıp bencil bir insan olabilir. kadınlar sevgiye çok önem verirler.koç kadınları çok anaçtır çocuklarına  her zaman kol kanat germek yerine onlara hayatı öğretecektir.
  • Sert etkiler almış , eviliğinin nedeni sadece aşk ya da sevgi olmayabilir. Güçlü, zengin, ün yapmış, iyi bir mevkide biri de istediği kişiyi ikna edebilme yeteneği vardır. yanında kendisi gibi güçlü bir erkek ister. Her yönden kendisinden üstün bulduğu bir erkeği elde etmeye uğraşmak hoşuna gider. Ayrıca beğenilmekten hoşlandığı için seçtiği eşin de herkes tarafından beğenilip,sevilmesi onun da hoşuna gider.evleneceği erkeği pür dikkat ve özenle seçer

 

  • Aslan, Yay ve Akrep burcunda doğan erkeklerle daha iyi anlaşırlar. onunla birlikte olan bir erkek,  anlayışlı olmalıdır.Ne kadar inkar etse de bencildir. Bu burcun kadınları, erkek arkadaşlarından neredeyse her şeyi isterler ama kendileri aynı karşılığı vermezler. Dünya onların etrafında dönmelidir. Sık sık eşinin onu sevmediğinden, beğenmediğinden endişe eder. bu bir yerde de cimri olmalarından dolayı da olabilir.

Hakkında editor

Ayrıca Kontrol Et

Yay-Burcu

Yay Burcu Kadın Özellikleri | Yay Burcu Hakkında Bilgi

Yay Burcu Kadını   Yay burcu kadını açık görüşlü cahillik etmeyen kültür bakımından bilir bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir