Ev / ASTROLOJİ / Kova Burcu Erkeği Özellikleri | Kova Burcu Hakkında Bilgi

Kova Burcu Erkeği Özellikleri | Kova Burcu Hakkında Bilgi

 

 

kova-burcu -özellikler

 

    Kova Erkeği Özellikleri

  • Kova burcu erkeği son derece kibar ve nazik ve centilmen bir erkektir çünkü bu sebepten dolayı geri döner.

 

  • çoğu zaman mutlu ve neşelidir.çok komik ve espritüel dir.duygularını açık ifade edemez ve bunu belli etmez.çok anlaşılmasa da kendi içlerinde çok duygusaldır. yeniliklere ve farklılıklara açıktır.arkadaşlık ve sadakata çok önem verir.verdiği sözden dönmez. gezmeyi ve yeni şeylere açıktır.ayrıca çok zeki ve organize olup bir şeyler yapmaktan çok zevk alır.ve asla azla yetinmeyi bilmez biraz aç gözlüdür fazlasını talep eder her zaman.ve mükemmeliyetçidir.

       Aşk Hayatı 

  • Kova erkekleri  sessiz ve bakışlarıyla konuşan kadınlardan hoşlanırlar. bu hareket ve tavırları onlara çekici şehvet olu gelir.kova erkeği birlikte olacağı partnerini merak etmekten çok hoşlanır. buda onda heyecan yaratır.ilişkinin hızlı bitmesini engeller.sizden soğumaması için merak uyandırmalısın.aksi takdirde bu ilişki çok uzun soluklu olmayacaktır. evlilikten biraz çekinmekteler.onları buna ikna etmek çok zor.evlilik gibi aile kurmakla ilgili düşünceleri biraz dar dır.

         Cinsellik ;

  • onlar  özgürlüklerine bağlıdırlar. kısıtlamaya dayanamazlar.cinsel hayatlarında her zaman aynı kişileri yada uzun zamanlı beraberlikleri tercih etmezler.farklı kişiler tanımayı severler.bu konuda onları genelde yalnız yapar evliliğe olan bakış açılarına dayanarak. genelde ilk adımı onlar atarlar ama  o kadar istekli değilerdir.

 

          Kova burcu erkeği – Aşk

  • Kova erkekleri çoğu zaman tuhaf bir espri anlayışına sahiptir; bu espri anlayışını flört ettikleri kişileri baştan çıkarmak için kullanırlar ve aynı anda birkaç kişiyle flört edebilirler. Müzmin bekarlıkları ile nam salmış Kova erkeklerinin tuhaf yanlarıyla başa çıkmak uzun vadede zor olabilir.

 

Hakkında editor

Ayrıca Kontrol Et

Oryantal Gezegen Nedir?|Gezegenlerin Konumlarındaki Anlamlar

Oryantal Gezegen Nedir? Gezegenlerin Konumlarındaki Anlamlar      Oryantal Gezegen Astrolojik doğum haritasında doğu ufkunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir