Ev / ASTROLOJİ / Ocak Ayı Burç Yorumları 2020

Ocak Ayı Burç Yorumları 2020

Ocak Ayı Burç Yorumları 2020

1. Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Ocak ayında oldukça kararlı tutumlar sergileyeceksin. Son yıllarda artık daha çok tecrübelendiğin için daha sağlam adımlar atmak isteyebilirsin. Hakların, alacakların, ertelediklerin, vazgeçtiklerin, konuşamadıkların konusunda da daha özenli davranacaksın. Hem risk alacak hem de temkinli davranışlarını sürdüreceksin. 3 Ocak’ta ateş burcuna geçecek mücadele gezegeni aynı zamanda senin de yönetici gezegenin olan Marsın etkilerini daha çok hissedeceksin.

Görüşmediğin kişilerle buluşmak isteyebilir, bir davet organize edebilirsin. Sosyalleşerek dışarıdaki iletişimlerini güçlendireceksin.Yeni insanlarla tanışmaya hazır ol! 4. ve 10. Evini etkisi altına alacak olan Ay Tutulması, 10 Ocak’ta su burcunda gerçekleşecek. Kariyerin bu yıl senin için hep önemli olacak. Tartışmalı olduğun kişilerle yüzleşebilirsin.Gönlünü aşka kapatmış bir Koç burcuysan, aşk konusunda kendine haksızlık ettiğini anlayabilirsin. Geçmişte yaşadığın hayal kırıklıklarını, güvensizlikleri bir kenara bırakma kararı alabilirsin. Boşanma sürecinde olan bir Koç burcuysan, eşinle belli başlı konularda anlaşmakta zorlanabilirsin. İlişkisi yeni biten bir Koç burcuysan, eski sevgilinin sana ulaşmaya çalıştığını öğrenebilirsin. 24 ocakta Hava burcunda yeniay oluşacak. Duygularınla birlikte önceliklerinde değişime uğrayacak. Dilekleriniz bu yeniayda gerçek olabilir.

Evlilik hazırlığı içinde olan bir Koç burcuysan ve bir de üzerine 1984-1998 yılları arasında doğduysan, unutma senin Neptün’ün Oğlak. Bu anlamda bu ayki tutulma yüzünden aileler arasında çekişmeler yaşayabilirsin. 1989-1996 yılları arasında doğduysan, senin de Uranüs’ün Oğlak burcunda. Tutulma, hiç aklında olmayan birinden hoşlanacağını işaret ediyor.

24 Ocak’tan ise sonra daha fazla arkadaş ve çevrenizle hareket etmeye özen göstereceksiniz.

2. Boğa Burcu (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hayata bakış tarzının değişeceği bir yıla girdin. Kendini her şey için hazır hissedeceğin bir yıldasın. Zodyak’ın toprak elementli sabit burcu olarak, 2020 yılı senin için değişimi, dönüşümü temsil ediyor. Ne istediğini bilen tarafın da ortaya çıkacak. Yılın ilk tutulması, öncü su burcunda meydana gelecek. Ay tutulması 10 Ocak’ta meydana gelip sana 2019 yılının Temmuz ayında yaşadıklarını hatırlatırken, bir zamanlar yollarını ayırdıklarını tekrar yakınlaştırmaya çalışacak. Davetlerde ve seyahatlerde oldukça düşünceleri farklı ve marjinal insanlarla karşılaşabilirsin. Kendini biraz geleneksel hissedebilirsin. Fakat bu kendini olumlu bir şekilde geliştirmene yol açacak.

Burcunda geri giden Uranüs, 15 Ağustos’a kadar sana rehber olacak.  Yaklaşık 6,5 ay boyunca jenerasyon gezegeni geri gidecek. Sağlığınla alakalı alerjik reaksiyonlar yaşayabilirsin. Bazı gıdalardan uzak durman gerekebilir. Beslenmene bu dönemde dikkat etmelisin. Spora başlaman gerekebilir.  İlişkin yoksa ancak kalbin biri için atıyorsa, bu ay duygularının karşılık bulmasını arzulayacaksın. Gönlüne söz geçiremeyerek, duygularını açık edebilirsin. İlişkisini yakın tarihte sonlandırmış bir Boğa burcuysan, eski sevgiline dair duyacakların seni şaşırtacak derecede olacak. Evli bir Boğa burcuysan, eşinin ailesine dair geçmişte yaşanan konuları öğrenebilirsin.

Gök kubbede ardı ardına yaşanan kavuşumlar bu ay dikkat çekici olacak. Toprak endeksli Satürn- Plüton kavuşumu dünyayı değiştirirken, 10. Evinde etkili olacak. Ya kariyerinle ilgili tarih yazacaksın ya da yıkıp yeniden başlayacaksın. Eğitim için yurtdışında olan Boğa burçları yılın en mükemmel fırsatını yakalayabilir. Boğa burçlarını bol bol iş ve eğitimden kaynaklı yolculuklar bekliyor. Bu seyahatlerde kültürel birikimlerin yükselecek. İlgi duyduğun alanlara karşı araştırmacı yanın gelişebilir. Gastronomi, tıp, mühendislik, tasarım, dijital gibi başlıklarda yurtdışı deneyimin artabilir.

Genel olarak ocak ayı yıl boyunca yapmak istediklerini netleştirdiğin bir ay olacak. Yapmak isteyip yapamadığın şeyleri tekrar gündeme sokmak seni daha kararlı yapacak.  Bu ay küçük fırsatları elinin tersiyle itmemeni de tavsiye ediyor gök kubbe. Çünkü bazen küçük kapılar büyük kapılara açılır mesajı veriyor olacak.

3. İkizler Burcu (21 Mayıs – 20 Haziran)

Rutinlerinden kurtulacak sevginin sana iyi geldiğini fark edeceksin. Kendinden emin ve özgüvenin yüksek yaşayacaksın. Etrafındaki insanların seni kıskandığını fark edebilirsin. 2020 yılı senin için büyük değişim yaratacak.

Doğruların değişirken, çıkarlarını her zamankinden daha çok düşüneceksin. Merakını ve coşkunu arttıracak tutulma ayına hoş geldin. Bu yıl hayatında hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Yaşadığın üzüntüleri ve hayal kırıklıklarını düşünmemeye çalışacaksın. Bir şeylerle savaşma duygun gerilediyse üzerine gitmeni tavsiye edebiliriz. Aynı zamanda sevgilinle aranız limonuysa sorunları yüz yüze konuşmalısın. Evli isen yaşadığın maddi problemleri eşinle birlikte atlatacaksın. Son 5 yıldır aynı iş yerinde çalışıyorsanız büyük değişimler yaşayacaksınız. İlişkisi olmayan ikizler yeni biriyle tanışacak. Her konuda uyumu yakalayacağın bu insana şans vermeni öneririz.

Ay tutulması güven evinde etkili olacak. Ekonomik koşulların, gelir kaynakların, miras ve yeteneklerin öne çıkacak. Yaratıcılık ve özgüven isteyen alanlarda sana ihtiyaç duyulabilir. Bu ay doğum günü olan bir yakının varsa, yapacağın sürpriz, alacağın hediye onu çok mutlu edecek. Sevgini çekinmeden etrafına yansıtabileceksin. Tabii ki bu durum ilgi görmek isteyen tarafını daha da yükseltebilir.

4. Yengeç Burcu (21 Haziran – 22 Temmuz)

Hayatındaki eksikleri saptayıp  onlar üzerine yoğunlaşmak isteyebilirsin. Hayatını dolu dolu yaşamak isteyebilirsin. Bu yıl yalnızlığı arkanda bırakacaksın. Belirsizlikleri yok edeceksin. Bu ay bol bol davetlerde boy gösterebilir, birçok çalışmaya, kültürel etkinliğe ve kurslara dâhil olabilirsin. Karakteri güçlü gezegenler ise 7.Evinde toplandı. Ay tutulmasıyla birlikte hayatının en önemli günlerine başlıyorsun. Bu aralar oldukça sosyal ve aktif olacaksın. Evcil hayvan sahiplenebilirsin. Evli bir Yengeçsen aranızdaki olumsuzlukların sebebinin 3. kişi olduğunu anlayabilirsin. İlişkin varsa bu ay birbirinize daha çok vakit ayırmalısınız. Eğer bir ilişkin yoksa tesadüfen tanışşacağın biriyle çok iyi anlaşabilirsiniz.

Ayın ortasında kendini hiç ummadığın konuların içinde bulabilirsin. İkili ilişkilerinde diplomatik davranmayı ihmal etmemelisin. Bu süreçte yeni anlaşma ve sözleşmeler de söz konusu. Hayatın için bir hayli önemli adımlar atabilirsin.

5. Aslan Burcu (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Duyguların kalbin ve aklın geleceğin için yeni bir sayfa açacak. Geçmiş seni mental olarak oldukça yormuş olabilir fakat bu aylarda kendini özgüvenli ve güçlü hissedeceksin. Ocak ayı senin için oldukça şaşırtıcı geçecek. Geçmişte hedeflediğin istekler artık seinin için anlamsız gelebilir. Aile şirketinde çalışıyorsan daha güçlü olamk isteyebilirsin. Kendi işini kuracaksan tek başına elini taşın altına koymak istemeyeceksin. GEçen yılın son aylarında tanıştığın kişilerle fikir ayrılığı yaşadığından arana mesafe koymak isteyebilirsin. Bu yıl ev sahibi olabilir veya gayrimenkullarınla alakalı bi değişiklik yapmak isteyebilirsin. Evli ve çocuk sahibi olmayan bir aslansan Sürprizlere hazır olmanı öneririz.

Ay’ın yönettiği burçta tutulma meydana gelmesi ise sana yüksek savunma verecek. Tepkilerini, çekimserliğini hislerinle belli edeceksin. Ay ve güneş ışıkları ile birbirine dolanırken, çocukluğunda ukde kalan karanlık bulutları hafızandan silebileceksin. Daha sütliman, daha düzenleyen, daha şifalandıran bir döneme giriyorsun.

16 Ocak’ta iletişim gezegeni, hemen ardından Güneş ve 24 Ocak’taki Yeniay 7. Evinde şenlik yaratacak. Artık aşka küstüysen kendine haksızlık ettiğini düşüneceksin. 2 yıldır ilişkin varsa evlilik teklifi alabilirsin. Hazır ol. Veya yeni ayrılmış bir aslansan eski sevgilinle tekrar iletişim kurabilirsin. Hayallerini gerçekleştirmek için önemli fırsatlar yakalayabilirsin. Daha cesur ve aktif olman gerekn bir hayat seni bekliyor.

6. Başak Burcu  (24 Ağustos – 23 Eylül)

Artık kendine vakit ayırmanın ve kendine değer vermenin vakti geldi. Çok çalıştın, başardın ve tadını çıkarmanın vakti geldi. Aklındaki sorulardan kurtul. Geçmişinin geleceğine engel olmasına izin verme. Değişimin tadına var ve hayatını akışına bırak.

Sorumluluk almaktan kaçınma. Günün birinde herkes senin gibi düşünecek. Kendi doğrularının mantıklı olduğunu göreceksin. Bu ay temkinli ve özenli davranabilirsin. Plansız yolculuklar ve haberler alabilirsin. Bir süredir iş hayatına ara verdiysen yeniden başlamak için başvurular yapabilirsin. İlişkinde ayrılık sürecindeysen tekrar barışmak isteyebilirsin.

Konser, tiyatro gibi etkinliklere katılarak sosyalleşebilir kafanı dağıtabilirsin.

7. Terazi Burcu (24 Eylül – 23 Ekim)

Hayata farklı bir bakış açısıyla bakmaya başlayacaksın. İçgüdülerinle hareket etmeye başlayacaksın. Akılcılık ve mantıksallıktan uzaklaşmayacaksın. Karşılaştığın fırsatları değerlendirmelisin. Fakat temkinli davranmanda farda var. Verdiğin kararların bazılarından gelecekte pişmanlık duyabilirsin. Stratejik ve planlı adımlar atmalısın.

Arkadaşlık ilişkilerinde dengeler değişecektir. En iyi arkadaşlarınla zıtlaşabilirsin. Temkinli olmanda fayda var.

Davetler ve seyehatlerin sıklaşabilir. Hareketli ve enerjik bir dönemdesin. Gayrimenkullerini satmayı düşünüyorsan uygun günlerdesin. Bugünlerde kendini daha kararlı hissedeceksin.

Kendini daha çok güvende hissetmek isteyeceksin. İş hayatında olumlu değişimler yaşayacaksın. Birine karşı duyduğun ilgiyi saklamayacaksın. İlişkisi olan bir Terazi burcuysan, sevgilinle arandaki çekimin, iletişimin, tutkunun artacağı bir sürece girebilirsin. Karamsarlığı üzerinden atacaksın, olumlu sonuçlanan iş başvuruları yapabileceksin.

Bu ay senin için oldukça anormal geçecek. Ani hareketlerden kaçınmalısın. Sakatlık yaşamak istemezsin.

8. Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu ay kendini hatırlayacak ve kendine vakit ayırmaya başlayacaksın. Hayatını sorgulayacak, önemli konuları gözden geçireceksin. Daha realist kararlar alacak kendini kötü hissetmeni sağlayacak her şeyden uzak duracaksın.

Yarım bıraktığın bir işi tamamlayacaksın. Bu ay kendini şımartacaksın. Yurtdışı seyahatlerine çıkabilirsin. Bununla alakalı iş hayatında birtakım gelişmeler yaşayabilirsin.  İlişkisi olmayan bir Akrep burcuysan, aklından bile geçmeyen birinin senden hoşlandığını öğrenebilirsin. Yeni başlayan bir ilişkinin içindeysen, sevgilinin bazı konulardaki net tavırları, prensiplerinden ödün vermeyen tarafları seni ilişkinin geleceği konusunda düşündürebilir. Ailenle daha çok vakit geçirmek isteyeceksin.

9. Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)

Artık yaşam standartlarını yükseltmek isteyecek ve yaşadığın hayatı güzelleştirmenin yollarını arayacaksın. Etrafındaki insanları düşüncelerinle şaşırtacaksın. Eski tanışıklığın olan kişileri sosyal medyadan bulmaya kalkabilirsin. Kendini Ocak ayının başından beri daha cesur hissedeceksin. Duygularını daha rahat ifade etmeye başlayacaksın. İlişkinde bir süreçten geçiyorsun. Kararsız kalmış gibi hissedebilirsin. Fakat yeni bir sayfa açmak isteyeceksin. Ocak ayının tam ortasında çok sağlam kararlar vermen gerekecek. Bu ay sağlığına dikkat etmelisin. Vitaminsizlik, kansızlık gibi sorunlar kronik, gribal sıkıntıları da beraberinde getirebilir. Ocak ayında, tecrübelerini büyük kazanımlara ve avantajlara döndüreceksin. Zaman zaman rekabetçi ve hırslı tarafını yönetmen gerekebilir.

10. Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)

bu ay diğer aylarını etkileyecek gelişmeler yaşayacaksın. Çevrendeki hıza rağmen daha yavaş hareket edeceksin. Bu ay sana farkındalık ve empati yaratacak.

Kariyer hayatının tamamını değiştirmek isteyeceksin. Yaşam standartlarını yükseltmek isteyeceksin ve bununla alakalı işe koyulacaksın. İkili ilişkilerde kontrollü fakat  yönlendirmelere açık olacaksın. Bu ay sağlıklı beslenmeye karar vereceksin. Yeme içme düzenine değişiklik getireceksin. Bugüne kadar yapmadığın şeyleri yapmak isteyebilirsin. Çevrendekilerin senden saklı ilişkilerinin olduğunu görebilirsin.

11. Kova Burcu (21 Ocak – 18 Şubat)

Hayatına yeni bir yol çizeceksin. Ayın ilk günlerini oldukça hareketli geçireceksin. Hayattaki hedeflerinle alakalı tekrardan yapılandırma yapmayı deneyeceksin. Bu ay senin için yenilenme ayı olarak geçecek. İçerisinde bulunacağın organizasyonlar gerçek karakterini yansıtmana neden olabilir. Verdiğin kararlarla dikkat çekeceksin. Normalden uzak bir ay geçireceksin. Yarım bıraktığın hobilerle tekrardan ilgilenmeye başlayabilirsin. Bu ay senin için oldukça yoğun geçecek. Önüne çıkan fırsatları değerlendirmelisin.

12. Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Kendindeki değişimleri fark edebileceğin bir aydasın. Bu yıldan belli beklentilerin olacak. Bu beklentiler seni olgunlaştıracak. Harekete geçmeni sağlayacak. Tüm çevreni değiştirmek isteyebilirsin. Görünüşünde köklü değişiklikler yapmak isteyebilirsin. İlişkinde kimseye ödün vermek istemeyeceksin. İlişkine sahip çıkacaksın.

Bu ay hem öğrenecek hemde öğreteceksin. Bolca deneyim yaşayacaksın. Sevdiklerine çeşitli sürprizler yapmalısın. Daha çok vakit geçirmelisin. O zaman sevdiğini ve sevildiğini daha iyi anlayacaksın.

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

başak -burcu

Başak burcu Özellikleri|Başak burcu kişisel özellikleri ve hakkında bilgi

        Başak Burcunun Kişisel Özellikler BAŞAK BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ Grup: Toprak Yönetici …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir