Ev / ASTROLOJİ / Oğlak Burcu Kadını ve Erkeği

Oğlak Burcu Kadını ve Erkeği

Oğlak Burcu Kadını ve Erkeği

Oğlak Burcunun günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? Uzman Astrologlar günlük burç yorumlarını açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Oğlak Burcu için olumlu geçecekmi? Oğlak burcu yorumlarına göre  nelere dikkat etmeli? Oğlak burcu  yorumu ne söylüyor? Oğlak burcunu neler bekliyor? İşte Oğlak burcu yorumlarınız…

 

Oğlak burcu hakkındaki makalemizin içeriğinde neler var?

 1. oğlak burcu erkeği neleri kıskanır
 2. oğlak burcu kadını cinsellik
 3. oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır
 4. oğlak burcu erkeğinin hoşlanma belirtileri
 5. oğlak burcu erkeğinin hoşlanma belirtileri
 6. oğlak burcu erkeği neleri kıskanır
 7. oğlak erkeği sevmiyorsa
 8. oğlak erkeği hoşlanma belirtileri
 9. oğlak burcu bugün sağlık
 10. oğlak erkeğinin hoşlanma belirtileri
 11. oğlak burcu erkeği nasıl sevişir
 12. oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır
 13. oğlak burcu bugün
 14. oğlak burcu erkeği hoşlanma belirtileri
 15. oğlak burcu erkeği aşk
 16. oğlak burcu erkeği sekste nelerden hoşlanır

Oğlak Burcu

 • Anahtar Kelime: Yalnız yürüyorum
 • Nitelik: Öncü
 • Yönetici Gezegen: Satürn/Mars
 • Element: Toprak
 • Geceye ait, dişil özelliktedir.
OĞLAK BURCU NASIL DAVRANIR?
 1. Otoriter ve mesafeli davranır.
 2. Duygularını gizlemeyi iyi başarır, bu yüzden seviyor mu sevmiyor mu, istiyor mu istemiyor mu düşünerek anlamanız imkansızdır.
 3. Kendine göre kuralları ve çizdiği sınırlar vardır.
 4. İşlerini, Yükselme, zirveye oturma amacıyla sürdürür. Hayattaki amacı zirvede olmaktır.
 5. Yalnız başına vakit geçirmekten hoşlanır.Örneğin tek başına sinemaya gidebilir.
 6. Organizasyon ve muhteşem planlama yeteneği vardır. Herkesi bir anda organize edebilir, topayabilir, iyi bir işletmeci ve şirket sahibidir.
 7. Hiçbir zaman belli etmemesine rağmen hayatındaki herkesi kaybetmekten çok korkar.
 8. Ketumdur, sır tutar.
OĞLAK BURCUNUN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ
 • Acımasız ve zalim davranabilir.
 • Soğuk ve mesafeli yapısı onu seven insanları üzebilir.
 • Öyle olmamasına rağmen hayatında yarattığı gereksiz gizem, karşısındaki insanların onları anlamamasına ve bir süre sonra uzaklaşmasına sebep olabilir.
 • Yalnızlığa olan merakı, hayatındaki insanların gitmesine sebep olabilir. Böylece ömür boyu yalnız kalabilir.
 • Kendine güvensizliği ve korkularını aşamazsa, ömür boyu geri planda kalır.

 

Oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır

Oğlak burcu uzun süren ilişkilerin insanıdır. Kısa süreli flörtler ona mutluluk vermez. Bir insana güvenmesi için uzun bir zamana ihtiyacı vardır. Kendi korkularını sevgisiyle iyileştirecek bir partner arar. Korumacı, kıskanç, sahiplenen insanlarla ilişkileri olur. Sevgi ve güven duygusu onun ilişkilerdeki anahtardır. Birlikte daha sevgi dolu olabileceği bir insan arar. Taktiksel yaklaşırsanız uzaklaşır.

 


oğlak burcu kadınıOĞLAK KADINI

Dışarıdan soğuk, mesafeli ve ciddi görünür. Kendi içinde kuralları olan, ahlaka, aileye, geçmişlerine ve deneyimlerine çok değer veren tarafları vardır. Yüz ifadeleri ciddi ve bakışları soğuk olabilir, ancak eğer dış görünüşündeki soğuk tavırlara göre karar verirseniz, yanılırsınız. Oğlak burcu kadını duru ve sade bir güzelliğe sahiptir, ciltleri çok düzgün, yüz hatları belirgin ve estetiktir. İlk bakışta soğuk görünse de kalbi sevdiği insanlara karşı sıcacıktır ve sevdiklerini mutlu etmek için elinden geleni yapar. Görünüşlerinin ardında kocaman sevgi dolu bir yürek ve hassas duygusal yapı taşırlar. Kısa süreli ilişkiler insanı değildir, mutlaka sevdiği insandan emin olmalı ve güven duygusunu korumalıdır.

Oğlak Kadını ilişkide nasıl?

İlişkilerinde seçicidir ve uzun süreli ilişki yaşamayı tercih eder. Partnerinden yoğun bir sevgi, ilgi ve sınırsız güven bekler. Normalde kendisi tek başına olmaya alışıktır ve hayatın içinde her türlü sorunu tek başına çözebilir, yalnız da yaşayabilir. Hal böyle iken o herhangi bir durumda yalnızlıktan korkmayacak ve en ağır sorumlulukların altına girerek gerekirse tek başına da yaşayabilecektir. Karşısındaki erkeğin çalışma hayatında başarılı olmasından önce evine, yuvasına ve kendisine bağlı olmasını ister.

Oğlak Burcunun Aileye olan önemi;

Aileye ve değerlere çok önem verir ve aynısını karşısındakinden de bekler. Kariyer ve iş hayatına odaklı yaşadığı için, boş oturmayı sevmez mutlaka kendine yeni hedefler belirler. Bazen bu yoğun planlar içerisinde ailesine istediği vakti ayıramayabilir, ama bu düşünmediği veya önemsemediği anlamına asla gelmez. O daima iş ve ev hayatı arasında denge kurmaya çalışmaktadır. Sorumluluklarının farkında, genç yaşta hayatın çeşitli zorluklarını yaşamış, tecrübeleri geniş ve çalışmayı seven bir kadındır. Zaman zaman hayatındaki erkeğe duygusal dünyasını açmakta zorlanabilir ve duygularını tam olarak ifade edemeyebilir. Ancak her dakika seni seviyorum demese de, yaptığı sevgi dolu davranışlar ve erkeğini koruması, kollaması ile zaten sevdiğini herkesten daha fazla hissettirir.

Oğlak burcuyla yaşamak;

Onunla olduğunuzda ömür boyu sürecek uzun bir yola çıktığınızı hisseder ve kendinizi güvenle ona emanet etmek istersiniz. Size güven verir ve “korkma her ne olursa olsun başaracağız” ı hissettirir. Giyim tarzında klasik ve sade olanı sever. Kendisi doğal bir güzelliğe sahip olduğu için fazladan ağır makyajlar yapmayı tercih etmez. Onun size saygı duyması için, iş hayatı hakkında sınırlama ve kısıtlamalar getirmeyin, Oğlak kadının planlarına ve yapmak istediklerine karışmayın. O gerekli dengeyi en iyi şekilde kuracak ve siz ona destek olduğunuz için size daha fazla saygı duymaya başlayacaktır. İş hayatında çalıştığı her alanda başarılı olur ve yükselme arzusu taşır. Tarih ve bilimsel çalışmalara ilgi duyar.

 


Oğlak burcu erkeği burak özcivitOĞLAK ERKEĞİ

Sessiz, sakin, kendi halinde ve dışarıdan bakıldığında yalnız ve soğuk imajı verir. İlişkilerle ilgili güvensizliklerini, sert bir kabukla korur ve yeni tanıştığı insanlarla mesafeli olmayı tercih eder. Sevgiye, beğenilmeye ve yaptıklarının takdir edilmesine derin bir ihtiyaç duyar. Oğlak burcu erkekleri küçük yaşlardan itibaren kendi başlarına yaşamış veya hayatın zorlu koşulları içinde tek başına mücadele ederek, sorumluluk almışlardır. Sorumluluk ve görev bilinci çok gelişmiştir, çünkü amacı iş hayatında zirveye oturmaktır. Onun için önünde daima yalnız yürüyeceğini düşündüğü, çetin bir yol vardır. Ancak o ne tip sorunlarla karşılaşırsa karşılaşsın asla pes etmez ve özellikle 35’li yaşlardan itibaren kariyerinde hedeflediği noktaya gelir. İkili ilişkilerinde benzer bir sonuçla, yaşamının ikinci yarısında gerçek mutluluğu bulma eğilimi vardır.

Oğlak Erkeğinin En zayıf Noktası

Oğlak erkeği uzun süre duygularını gizleyebilir ve sizin onun sizi sevip sevmediğini anlamayabilirsiniz. Sevgisini kelimelerle ifade etmektense, belirli bir zaman sonra davranışlarıyla belli etmeyi tercih eder. Birine gerçek anlamda güvenmesi seneler alabilir. Güvenip, bağlandığında evlilik niyetinde ilişkiler kurar. Hayatı boyunca çok istisnai haritalar hariç, gelip geçici ilişkilerle ilgilenmez ve daima uzun süreli ilişkilere yönelir. Gelenekçi, ailesine bağlı ve modern olmayan tarafları da vardır. Sözkonusu evlilik ve aile olduğunda kurallar ve değerlerine sıkı sıkıya bağlıdır. Karşısında ev ve aile yaşamına düşkün, sevgisni yoğun şekilde belli edecek sadaktli bir kadın arar. Onun için eşinin çalışmasından önce sevgi dolu ve saygı bir birey olması önem taşır.Yaptığı her işte başarılı olabilecek olsa da, finansal durumunu dengeli tutmayı öğrenmeli gereksiz harcamalardan kaçınmalıdır. Bilim ve teknik konularda kafası çok iyi çalışır. Mühendislik, devlet kurumları ve askeri alanlarda başarı sağlayabilir. Bir şirketin başındaki tek insan haline gelebilir.

 

Öncü burçlar haritada var oldukları alanda etki ettikleri gezegene girişim, liderlik, öne çıkma, inisiyatif alma ve başarma hırsı verirler.

Sabit burçlar haritada var oldukları alanda etki ettikleri gezegene belirli bir konuda sürdürülebilir enerji, azim, sabitlik, direnç, kararlılık ve inatçılık verirler.

Değişken burçlar haritada var oldukları alanda etki ettikleri gezegene belirli olaylara takılıp kalmama, sürekli kendini yenileyebilme, değişim gücü, uyum sağlayabilme ve yeni deneyimlere açıklık özelliği verirler.


BURÇLARIN GENEL ÖZELLİKLERİ

Güneşinizin bulunduğu burç hakkında ilişkilerle ilgili genel bilgileri okuyacağınız bu bölümde, esasen bir insanın 12 burcu da bünyesinde barındırdığını ve deneyim dünyamızın resimlerini oluşturan burçların gezegenlerle etkileşime girdiklerinde olduklarından farklı bir doğa sergileyeceklerini unutmamalısınız. Örneğin Oğlak Burcu’ndaki bir Venüs, Oğlak Burcu’nun güzelliklerle dolu doğasını ortaya çıkartırken, Oğlak Burcu’nda yer alan bir Mars onun stratejik, ikiyüzlü ve kötü özelliklerini ortaya çıkarabilir. Bir başka örnekte Venüs Başak görünümü ahlaki değerlere çok fazla önem vermeyi gösterirken, aynı Venüs pozisyonuna gelen bir Plüton karesi, ahlaksızlığa meyil etmeyi de gösterebilecektir. Dolayısıyla ayrım yapmaksızın her burcun iyi ve gölge özelliklerini bilerek onları en baştan anlamaya çalışalım.

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

başak -burcu

Başak burcu Özellikleri|Başak burcu kişisel özellikleri ve hakkında bilgi

        Başak Burcunun Kişisel Özellikler BAŞAK BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ Grup: Toprak Yönetici …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir