Ev / ASTROLOJİ / oğlak erkeğinin hoşlanma belirtileri 2020|Nasıl anlarız?

oğlak erkeğinin hoşlanma belirtileri 2020|Nasıl anlarız?

Oğlak Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri

 

Oğlak-erkeği

 

  • Oğlak erkeği sert ve  mesafelidir.ama içi dışı kadar sert değildir tam tersi çok iyimserdir. ve utangaçtır eğer sizden hoşlanırsa çok belli edemez çünkü sizden çekinir ayrıca  sadık ve güvenilir. mizacı biraz sert tir . Fakat çoğu kez hislerine ve duygularına yenilir. İleride çocukları olursa soğuk davranacağından ötürü aralarında hep bir mesafe olacaktır.ve Aşırı kuşkucu ve kolay kolay inanmazlar çoğu şeye sorgulayıcılardır. Fakat inandıkları bir fikre bağlıdırlar ve o fikrin arkasındalardır.Yetenekli bir erkek değildir fakat yaptığını anlamaya becermeye çalışır ve çalışkandır. Ayrıca pek de zeki pratik düşünebilen bir erkek değildir Oğlak burcu erkeği.

    Oğlak Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri; Kıskançtır

  • oğlak  burcu dışarı çok belli etmesede içten pazarlıklı ve kıskançtır.çoğu zaman belli etmemeye çalışsada başka insanların günlük yaşamlarını ve ellerinde olan etkenleri bile kıskanabilir. ama hoşlandığı kişiyi bariz saklamadan çekinmeden kıskanır. Hatta alenen bunu sizin yüzünüze dahi söyleyebilir eğer sizden hoşlanıyorsa.size aşırı bağlanır orada sizin içi şiddete başvurabilir bu da sizi zor duruma sokar ama onun her zamanki bahanesi karşı tarafın size olan bakışlarında ki rahatsızlık verici bakışlardır.

     Oğlak Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri; tavrından taviz verir

  • Oğlak burcu erkeğinin sert bir mizaca sahip olduğunu önceden söylemiştik. fakat size karşı çok yumuşak kırılgan bir kedi ye dünüşür.size çok bağlanır eğer severse başkalarına karşı sert mizacı size sökmez ama sadece sizi biraz sıkıştırabilir bu da sizi korkutmasın çünkü oğlak erkekleri böyledir.size bir tavsiye size karşın yumuşak olsada üzerine çok gidildiğinde sizi olan aşkını bir köşeye bırakarak bu aşkı bitirebilir.

     Oğlak  Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri; İtaat Eder,Saygı Duyar

  • Oğlak burcu erkeği dik başlı ve inatçıdır. Fakat özgürlüğüne diğer burçlar kadar aşık  değildir. size kolay bağlanırsa itaat eder bir lafınızı ikiletmez. Kapınıza kadar gelmeler, size telefon etmeler, mesaj atmalar gün geçtikçe sıklaşır ve bir süre sonra sizi ile baymaya başlar. Size o kadar çok değer verir ki siz bile bu kadar değeri hak edip etmediğinizi sorgulamaya başlarsınız.  sanki yarın ölücekmişsiniz gibi ,Ondan kaçmak istemeseniz de kaçanı kovalamayı seven Oğlak burcu erkeği size bazen bazı sorunlar yaratır bu sorundan vazgeçmek istemezsiniz ama onda da vazgeçemezsiniz.

     Oğlak Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri;  Gereksiz Güvenir

  • Bu güven dediğimiz olay size karşı değil kendine karşı güvenidir. Sizin onu asla bırakmayacağınızı düşünür. Çünkü bir daha nereden bulacaksınız ki size bu denli kul köle olan bir erkeği? onun mantığı budur. Oğlak burcu erkeğinin hoşlanma belirtileri dediğimizde hareketlerine, konuşmasına bir öz güven geldiğini görürsünüz. Sizinle konuşurken ya da sizin yanınızda arkadaşları ile konuşurken arada ki farkı hemen görürsünüz. Sizinle birebirken itaat eder size fakat başkalarının yanında itaat eden sizmişsiniz gibi davranır. ki kendini onlara maço göstermek için, Tabi bu durum baya sinir bozucu olabilir.

      Oğlak Burcu Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri; Fedakâr dır

  • Oğlak  erkeği çok arkadaşlık kurmaz. Sınırlı sayıda insanı sevebilir. Ancak sevdiği insanlar için de fedakârlık yapmasını bilir. Fakat kendini düşünür. Oğlak burcu erkeğinin hoşlanma belirtileri dediğimizde sizin için kendinden vazgeçtiğini görürsünüz. Oğlak burcunun erkeği de kadını da bencildir ve kıskaçtır. Sadece kendilerini düşünürler ilk başta can sonra canan derler. Sonra çıkarları doğruda insanları düşünmeye başlarlar. Para onlar için her şey demektir.  bir motivasyon dur.Fakat dediğimiz gibi iş aşk olduğunda bu durum değişir. Annesine, babasına bile bencil davranan adam bir anda sevdiği kıza karşı fedakar kesilir. Ne isterse yapar ne söylerse uyar. İhtiyacı olduğu her an sevdiği kızın yanında olmasını bilir.

      Oğlak Burcu Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri; Hırs Yapar

  • Oğlak erkeği de kadını da takıntılı ve kindardır. Kendisine yapılan bir şeyi çok zor affederler. Seslerini çıkarmasalar bile kendine yapılan haksızlığı unutmaz fakat kavga anlarında başkalarının yüzüne vurmaktan çok hoşlanırlar. Aynı zamanda eski defterleri açmayı, insanların açıklarından faydalanmayı da iyi bilirler. Oğlak erkeğinin hoşlanma belirtileri dediğimizde sizi elde etmek için hırslandıklarını görürsünüz. Aslında bunu siz fazla naz yaptığınızda fark edersiniz. O sebeple fazla naz yapmayın onlara. Çünkü eğer hırslanırsa sizi elde edebilmek için elinden gelen ne varsa yapacak, bir şekilde sizi elde edecek ve sonra tam elde ettiğinde size sırtını dönüverecektir. Bir nebze sizden intikam alır.

     Oğlak Burcu Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri; Sadık Kalır

  •  Oğlak erkeği Öfke patlamalarını saymaysak son derece sakin bir erkektir. Herhangi bir şeyi söylemek için çok uzun bir zaman bekleyebilirler. Bu süreç içerisinde de çoğu kez hoşlandığı kadına açılamazlar.utanırlar, Öncelikle sizin onlara bir adım gitmeniz gerekmektedir. Zaten pek fazla kadınla sohbet edemeyen Oğlak burcu erkeği çapkın da değildir. Son derece kibar ve sevecen bir erkektir ilişkilerinde. Kadına saygı duyar el üstünde tutar ve sever. Hatta çoğu kez saplantı derecesinde sever diyebiliriz.

      Oğlak Burcu Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri; Minik Süprizler Yapar

  • Oğlak erkeği cimridir para harcarken bir tek kendini düşünür, bencildir. Öyle parasını kendinden başka kimseye yedirmez. Kendisi çok fazla ve gereksiz harcayabilir ama sadece kişiliğine dir.  oğlak erkeği Parasını başkasına feda etiğinde morali bozulur. Fakat Oğlak erkeğinin hoşlanma belirtileri dediğimizde hoşlandığı kıza dünya para harcadığını görürsünüz. Onu hediyelerle tavlamaya çalışır.  kendini böyle tatmin eder ve bütün kişiliğinden taviz verir Daha hayatında annesine, babasına, kardeşine özel günlerinde bile bir tane hediye almamış Oğlak burcu erkeğinin sevdiği kıza aldığı hediyeleri gördüğünüzde şok olabilirsiniz.

     Oğlak Burcu Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri; Ciddi Düşünür

  • Oğlak erkeği geleceği düşünür ve birikim yapar. Ailesinin durumu çok kötü olsa bile kazandığının bir kısmını biriktirmeyi iyi bilir. Ketumdur hemen hemen her konuda. Gelecek planları yapar ve tıpkı Oğlak kadını gibi her sevgili olduğu kişiye evlenilecek gözü ile bakar. Oğlak erkeğinin hoşlanma belirtileri arasında ciddi de düşünür. Sürekli size bu planlardan bahseder ve sizi değiştirmeye çalışır. Yani kafasındaki geleneksel kadın sıfatına koymaya çabalar durur. Oğlak erkeği kafasında kurduğu kadını bulmaya çalışmaz.  sizi Kafasındaki kadında dönüştürmek için elinden geleni yapar siz ondan ayrılana kadar sizden asla ayrılmaz.

Hakkında editor

Ayrıca Kontrol Et

terazi -kadını

Terazi Burcu Kadını Aşk Hayatı | Terazi Kadını 2020

    Terazi Burcu Kadını Bakıldığı zaman kadınların çoğu saygılı ve şirinkanlı erkeklerden hoşlanıyorlar ama bu segi türlerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir