Ev / ASTROLOJİ / Terazi Burcu Aşk Hayatı 2020|Hakkında daha fazla bilgi

Terazi Burcu Aşk Hayatı 2020|Hakkında daha fazla bilgi

Terazi Burcu Aşk Hayatı

  • kendini bir kalıba sokan Satürn köklü değişimlere girecek ve artık dizginleri ele alarak  ailesine bir çeki düzen verecek. teraziler ekonomilerine dikkat etmeleri gerekir. gereksiz harcamalarda sizi ve cebinizi kötü etkileyecek. büyük mevlalarda borç vermeyin ve kimseye kefil olmayın özelliklede sevdiğiniz kişiler için. yatırım konusunda sevdiğiniz eşiniz veya sevgilinizin fikirleri sizi olumlu etkileyecek. isteyerek yaptığınız işlerde maddi anlamda çok kazançlar sizi bekliyor. bu sene aşk ta olduğu gibi işde de başarılı olacaksınız. terazi burcu insanı artık kendi isteklerine yönelecek ve aklına ilk geleni uygulayıp bir çılgınlık yapacak. partnerinizin üstünde derin etkiler bırakacağınız bir yıl. Bu ilişkiler sebebiyle fazla sorumluluk alabilirsiniz.  bu yıl terazi burcu için 6 tutulmanın üçü aile, yuva, kariyer ve meslek evinizden size farklılıklar getirecek. Diğer üç tutulma iletişim evinizin sınırlarını genişletecek, çok daha fazla bilgili ,açık görüşlü ve yenilikçi bir yıl sizi bekliyor.

 

Çift- resimlerTerazi burcu aşk hayatı

  • teraziler bu sene farklı ve milletlerde aşk ı arayacak. Mart ve ekim arasında Satürn aşk evinizde ilerleyerek tekrar dönecek ve sizi etkisi altına alacaktır. yaşamını bu. Temmuz’dan yıl sonuna kadar savaşçı Mars,zıt burçlarla aranızda sürtüşmeler yaşanacak. güç gösterisi içinde olacaksınız. İlişkilerinizde rakiplerinizle savaşacaksınız., aynı ilgi alanlarınız ve meslektaşlarınız la aranızda çekim meydana gelebilir. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, hayata daha gerçekçi bakacaksınız. Derin hisler yaşayacaksınız ve temeli sağlam yeni dostluklar edineceksiniz.İş arkadaşlıklarının aşka dönüşmesi ve uzun sürecek birlikteliklerin gündeme gelmesi mümkün. Geçtiğimiz yıllarda ev ve ailenizi ilgilendiren konularda 4’üncü eviniz çok güçlü değildi,artık ta çok fark olmadı. Ama Jüpiter bu yıl birçok değişim getirecek. Ev ve aile ile ilgili ekstra sorumluluklar alacaksınız.

 


Hakkında editor

Ayrıca Kontrol Et

Oryantal Gezegen Nedir?|Gezegenlerin Konumlarındaki Anlamlar

Oryantal Gezegen Nedir? Gezegenlerin Konumlarındaki Anlamlar      Oryantal Gezegen Astrolojik doğum haritasında doğu ufkunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir