Ev / ASTROLOJİ / Terazi Burcu Kadını Özellikleri|Terazi burcu hakkında bilgi

Terazi Burcu Kadını Özellikleri|Terazi burcu hakkında bilgi

    Terazi burcu kadını 

terazi-burcu

  • Terazi burcu kadını ilişkisinde, ciddi olduğu sürece her şeyi bekleyebilirsiniz. Dikkatli ve derin olacak, aynı zamanda bencil, manipülatif yanını göstermeye hazırlanacak. Genel olarak, biriyle birlikte olmak istediğinde , dürüst ve sadık olacaktır. Başkalarının görüşleri hakkında sıklıkla endişelenmesine rağmen, kendisi için iyi olmasa bile seçimlerine sadık kalır.

 

  • Genel olarak Terazi kadını sadıktır, ancak sadakatin onun için her zaman ne anlama geldiği hakkında çok bir fikri yoktur. Duyguları çoğunlukla soğuk ya da utanç verici olarak algılar bu sebeple de duyguları kapalıdır. Gerçekten bir duygu hissettiklerinden konuşmaktan bakışlar ve mimikler onun için ön planda dır.

 

  • Terazi kadınları aşk ta denge ve uyuma önem verir sevilmek onu bazen şımartsa da çoğu zaman terazi kadını bu huyunu çok belli etmez.farklı bir insana bürünebilir ama geneden buna rağmen duygularını çok belli etmekten yana değil daha çok mantık insanı ama bir terazi kadını aşık olursa duygusal olabilir fedakarlıkta kaçınmaz,uyumlu ve istikrarlı bir eşlilik ilişkisi istiyorlar. En uygun ortakları Kova ve İkizler burcudur.

 

  • Diğer hava burçlarında olduğu gibi gibi analitik ,  cinsiyete zihinsel bir hareket olarak davranmaz. Yatak’a yaklaşımı, terazi burcu herşeyin üzerine çok düşünür ve buda ona zaman zaman kayıplar yaşanabilir. Bu memnuniyet arzusuna dönüşür ve onları baştan çıkarıcı bir kişiliğe büründürür. Ön sevişmeyi sever ve erotik konuşmalardan hoşlanır.

        Terazi burcu kadını ve aşk

  • Terazi burcu bir kadın aşık olduğunda, sanki kontrol edilmesi mümkünmüş gibi aşık olmaya kararını sorgulamaya başlar çünkü dizginlerini eline alıp herşeyi kontrol edebileceğini sanır. Venüs kuralının burada odaklanması söz konusudur; çünkü hissettikleri bir insanın sosyal olarak standartları için kabul edilemezse, onun gücünde aşktan vazgeçmek için her şeyi yapacaktır. Genel olarak, bu inisiyatiften yoksun bir işarettir ve Güneş’in konumu nedeniyle bu kadın hayatındaki erkekleri zayıf ve pasif olarak görebilir.

 


Hakkında editor

Ayrıca Kontrol Et

Oryantal Gezegen Nedir?|Gezegenlerin Konumlarındaki Anlamlar

Oryantal Gezegen Nedir? Gezegenlerin Konumlarındaki Anlamlar      Oryantal Gezegen Astrolojik doğum haritasında doğu ufkunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir