Ev / ASTROLOJİ / Yay Burcu Erkek Özellikleri | Yay Burcu Hakkında Bilgi

Yay Burcu Erkek Özellikleri | Yay Burcu Hakkında Bilgi

Yay Burcu Erkeği

 

        Yay Erkeği 

  • Yay burcu erkeğini hayata her yönden bakabilme özelliğine sahiptir. Yeni düşünceler ve yeniliklere bayılır ve üzerine kendinden bişeyler katmayı çok sever. Seyahati çok sever, seyahati sevdiği kadınla yapmak onun en önemli hayallerinden birisi olabilir.karşısındaki insanın cazibesi onu çok hoşnut eder bu yüzden tutkuludur ve bu yönleriyle bilinir.

 

  • Yay burcu erkeği, yeni keşifleri çok sever gezmek onun için bir hobi. bu yönlerinde dolayı onları meslek olarak ofiste görmek çok zor. Hareketsiz, tek düze bir yaşam yay burcu erkeğini çok sıkar ve mümkün olan en kısa sürede oradan uzaklaşmak ister. İşte tam da bu bağlamda karamsar.arkadaşı da sever ama sevgili veya eş olmasını tercih eder.

 

  • hayatına komik, eylenceli ve sıcak kanlı insanları tutar.   yay burcu erkeği herkes tarafından aranan dürüst ve eğlenceli bir dosttur. Arkadaş canlısı tavırları, gerektiğinde her türlü fedakarlığı yapabileceğini her fırsatta göstermesi,çok vefalı ve insanları önemseyen bir arkadaştır herkes onunla arkadaş olmak ister. Bununla birlikte sosyal olarak da aktif olduğundan nerede ne yenir, nerelerde gezilir, en iyi mekanlar neresi gibi soruların en doğru cevapları da yay burcu erkeğindedir.oldukça sosyal bir bireydir. Bu sebeple asla yalnız ve arkadaşsız kalmaz.

 

       Yay Burcu Erkeği Aşk Hayatı

  •  her zaman yanında bir kadın görebilirsiniz. Ama zor aşık oldukları söylenebilir. Daha çok kendi aradıkları kriterlerde birisini bulmadıkları sürece, aşık olmazlar. Gizemli, bilgili, öz güveni yüksek birini ararlar  ve bu kriterler sizde olmadığı sürece sizle eyleniyor dur.oldukça kıskançtır ve bunu belli etmemek için çok çabalar. Her defasında kıskanç olmadığını dile getirebilir ama duyguları bu yönde değildir.

 

  • Yay burcu erkeği cinsellikte kolay uyarılır. Cinsel ilişkide yapacağınız hareketler onun  sizi çekici bulmasına neden olur ve buda onu uyarabilir.  çok fazla duygusal değildir ve cinsel hayatında farklı fanteziler denemek ister. ince duygulara önem vermez.

Hakkında editor

Ayrıca Kontrol Et

terazi -kadını

Terazi Burcu Kadını Aşk Hayatı | Terazi Kadını 2020

    Terazi Burcu Kadını Bakıldığı zaman kadınların çoğu saygılı ve şirinkanlı erkeklerden hoşlanıyorlar ama bu segi türlerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir