Ev / Genel / Yay Burcu Kadın Özellikleri | Yay Burcu Hakkında Bilgi

Yay Burcu Kadın Özellikleri | Yay Burcu Hakkında Bilgi

Yay Burcu Kadını

 

  • Yay burcu kadını açık görüşlü cahillik etmeyen kültür bakımından bilir bir bireydir. Bu özellikleri ile her ortamda, her insanın dikkatini çekmeyi başarabilirler. Espri yetenekleri oldukça iyidir ve kendisi neşeli olduğu gibi insanlara da neşe verirler komik insanları da kendi gibi çok sever. Bu nedenle yay burcu kadını sevilen ve aranılan bir kadındır.

 

  •  gezmeyi, eğlenmeyi, bir yerleri keşf etmeyi çok sever özgürlüğünden ödün veremez bunun uğruna arkasında herkesi bırakabilir. İşte bunların doğal bir sonucu olarak da çok özgür ruhludur. O, bir şeyi yapmak, bir yere gitmek istiyorsa kimse ona engel olamaz. Yaşamını kısıtlamaya çalışanlar da onun yaşamından çıkmak zorunda kalırlar bunu yapan her kim olursa olsun umrunda olmaz.  kendisini kısıtlamayan ve emir vermeyen herkesle iyi anlaşabilir.özgürlüğü için herkesi karşısına alır.

       Yay burcu kadını ve aşk

  •  kıvrak zekası, neşeli ve enerjik tavırlarıyla karşı cinsi etkilemekte hiç de zorlanmaz. alttan girer üsten çıkar ama bütün rakiplerini sollar Yay burcu kadınına aşık olmak kolay, ancak onu elde etmek ise zordur. Zira özgürlüğüne oldukça düşkün olan yay burcu kadını, kıskançlıktan ve kısıtlamalardan hiç hoşlanmaz.  ailesine bile bu konuda tavrını belli eder Özgürlüğünün kısıtlandığını hissettiği anda hızlı bir şekilde karşı cinsten uzaklaşır. Sıcakkanlı, ateşli ve romantik yay burcu kadını, dürüstlüğüyle karşısındakini korkutabilir. Zira ilişki başladıktan kısa süre sonrasında o partner ile ilgili nihai kararını verir ve bunu açıkça söyler .ciddiyete önem vermez bu konuda her zaman,aileye,geleneklerine düşkün ve bunları savunan bir birey değildir.

     Yay Burcu Kadını Cinsellik

  • cinsel yaşantısında oldukça aktif bir kadındır. Cinsel hayatı çok sever ve kolay bir şekilde uyarılabilir. Partnerinin yüzü ve fiziği onun için oldukça önemlidir. bunu bir rahatlık seansı olarak görür. farklı şeyler kişiler denemeyi sever bu yüzden pek sadık bir eş olduğunu söyleyemeyeceğiz. Yaşadığı cinsel ilişkiyi partnerine aktarmayı sever ve oldukça hareketli olan bu yaşantısına dayanacak erkek neredeyse yok gibi bir şeydir.tek gecelik ilişkileri sever, uzun ilişkileri sevmez.çünkü o öyle çok toplum baskısından da korkmaz.

Hakkında editor

Ayrıca Kontrol Et

terazi -kadını

Terazi Burcu Kadını Aşk Hayatı | Terazi Kadını 2020

    Terazi Burcu Kadını Bakıldığı zaman kadınların çoğu saygılı ve şirinkanlı erkeklerden hoşlanıyorlar ama bu segi türlerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir