21 Haziran 2020 Güneş Tutulması Burçlar Üzerindeki Etkisi

 

Güneş Tutulması Burçlar Üzerindeki Etkisi

 

güneş-tutulması

 

        KOÇ

 •  Güneş Tutulması koç burcunda; ailenizle aranızı açmayın ve mesafeli davranmayın. aklı ile vicdanını kararlarında bir kullanmalısınız. aile içindeki yer ve konumunuzu çoğu zaman düşünecek olsanız da. Ebeveynlerinizsizin vazgeçilmez geleceklerinizdir onlara karşı dikkatli davranmalısınız. hayat biraz çalkantılı ve iş ev arasında gidip gelecek olsanızda seçim yerine dengeyi kurmanız tavsiyemizdir.

          BOĞA

 •  Güneş Tutulması boğa burcunda;kendinizi değiştirdiğiniz bir dönem olası yanı sıra Değişime en yakınınızdan yani kendi düşünce kalıplarınızın açıklarından başlamalısınız. açık görüşlü ve yenilikçi olmalısınız Ancak karşılaştığınız bilgiyi bilimsel dayanaklar açısından sorgulamanız gerekmektedir.

           İKİZLER

 •   Güneş Tutulması Terazi burcunda;ekonomide yeni düşünceler sayesinde para konusunda eliniz açılacak.eskisi gibi düşünceleriniz sürerse zenginliğe varamazsınız onun için yeniliklere açık görüşlü olmanız gerekir.hayat sizi yorucak olsada paranın esiri ve sevdalısı olmamaya çalışın ve kendinize değer verin bu sıralar dikkatli olun.

            YENGEÇ

 •  Güneş Tutulması Yengeç burcunda;ilişkilerinizde dostlarınızı ve yakılarınızı iyi seçmeniz gerekir. bağımlılıklarınızın esiri olmayın.hayata artık kendinizi düşünmeli ve önce can sonra canan demeyi öğrenmeli ve kendinizi bu konuda geliştirmelisiniz.toplumu umursamadan bireysel özgüveninizi toplamalısınız.

              ASLAN

 •  Güneş Tutulması Aslan burcunda;hayat sizi yoracak gibi bu dönemde.ilişkilerinizde sizi hayal kırıklıklarına uğratacak. bu dönemde hislerinizi derin yaşayacaksınız. fiziksel olarak yorulacaksınız ama bu sizi üzmemeli.bu zaman sizin için bir felaket demektir panik ataklar geçirebilirsin bunlara dikkat edin.

               BAŞAK

 •  Güneş Tutulması Başak burcunda;bu dönemde sorumluluk yükleneceksiniz. yeteneklerinizle ortaya çıkarma vaktiniz geldi artık bunun için grup çalışmalarına katılmalısınız. Tam en yüksek verimliliğinizi gösterecekken dağılmayın, yaptığınız işe odaklanın.ve kendinizi ezik ve geri çekmeyin ortamlara karşı.

              TERAZİ

 •  Güneş Tutulması Terazi burcunda;Toplumsal değerler ile benlik arasında gidip gelebilirsiniz. kendinize değer vermelisiniz ,kendinizi kaybetmeyin Bilinir-tanınır olmak, başarmak için destek alacaksınız, ışık sizi parlatmak istiyor.bu güneş tutulmasında büyük değişimler sizi bekliyor yaşanacaklardan korkmayın.aile ile ilgili sornlarda artık hassas olmamalı dengeyi kurmalısınız.

           AKREP

 • Güneş Tutulması Akrep burcunda;yakın çevrenizle aranızda bazı yanlış anlaşılmalar meydana gelecek olsada sizi artık yenilik ve değişim bekliyor artık ön yargılardan kurtulup yeni şeyler keşf etmenin vakti geldi bu dönemde yeni seyahat ve yurt dışı imkanı bile sunabilir hayat size.

          YAY

 •  Güneş Tutulması Yay burcunda;kayıplarınızın çok olduğu bir dönem sizi bekliyor. artık kendinizden başkalarını düşünmenin vakti geldi sürekli benci olmamalısınız.insanları önemsemeyi öğrenmeyi ve gelişmelisiniz bu konuda bu dönemde adaletinizden taviz vermemelisiniz zira bu sizi çok etkileyecektir.ki hareketlerinizdeki düzensizlik egonuzdan kaynaklanmakta bunun da önüne geçmelisiniz.

         OĞLAK

 • Güneş Tutulması Oğlak burcunda; Başkaları için bir şeyler yapmayı becerebilmeniz gerekiyor. Kendinizi bu konuda şimdiye kadar geliştirmediyseniz vermeye değil almaya gelen insanlarla sınanırsınız.hayat sizi büyük bir sınavdan geçirebilir.hem maddi hem manevi aldıklarınızı görmeyip verdiklerinizi gördüğünüzden ötürü sizi bir sınav bekliyor ekonomik açıdan.

           KOVA

 •  Güneş Tutulması Kova burcunda; zihinsel yoğunluk yaşayabilirsiniz Yerle gök arasında kalmış hissetmek istemiyorsanız ayaklarınızı yere basın.bu dönemde santsal faliyetler yapmalısın bu tarz sanat ve spor ile ilgili etkinlikler sizi kendinizi bulmanızı sağlayacak.

            BALIK

 •   Güneş Tutulması Balık burcunda;Zorlandığınız alan gruplar hatta rehberler olabilir. Gruplarla ortak hareket etmek adına mantık ötesi fikir ve kişilere itibar ederek kaybolmayın. kendi karakterinize odaklanın. Kişiliğinizi ölçün biçin, neşe ve mutluluğa ulaşmak için kalbinizin mesajını almaya yönelin.bu dönem boyunca duygular sizin en yakın arkadaşınız olacak,tutku en özel duygunuz kalacak.güneş tutulması sizin için özel olacak.
 • Güneş tutulmasının yeniye yer açılacak alanalara ışık tuttuğunu tekrar hatırlatayım. Bu bir süreç ve süreç yönetimi önemli ipleri elinize alın.

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

adalara-nasıl-gidilir

Adalara Nasıl Gidilir?

  Adalara gitmek için iki yaygın seçenek var: deniz ve hava yolu. Deniz Yolu: Adalara …

Bir yanıt yazın