Başak Burcu Kadın Özellikleri | Başak Burcu Hakkında Bilgi

Başak Kadını

başak -burcu

 

  • Başak Kadını  ayırıcı eleyici huy ve tavırlarıyla karşı cinsi çoğu zaman kendinden uzaklaştırabilir. Hele evliliği hiç yaklaştırmazken, ilişkilerinde bencil olurlar. Eğer; bir gün gerçekten evlenmeyi isterlerse, ilişkilerini saygı ve mantık çerçevesinde yürütürlerdir. adeta bir evde yaşayan iki arkadaş gibi Mükemmelliği arayan bir kişi olarak, seçtikleri eş onları fazlasıyla hak ederler. bir bakıma. Onlar da bunun farkındadır. Bu evlilikte, asla ayrılığa yer olmayacaktır. Kusursuz bir anne örneği oldukları için, çocuklarınıda kendileri gibi mükemmeliyete itecekler. evlilikle kariyeri aynı anda yürütebilen nadir kadınlardandır. Çocuklarıyla terbiyeli ve söz dinleyen çocuklar olacak ve saygılı bir şekilde ilişkileriniz yürüteceklerdir.

 

  • Klasik ve sade zevkleri vardır. hedefi ve başarısı uğruna herşeyi yaparlar. Tutkulu fakat kinci değildirler. Duygu ve mantığı arasında müthiş bir denge yeteneği vardır.. İlişkilerinde çok severse taviz verirler.bu artık başak kadının ilişkiye olan tutumuna kalmıştır.Başak burcu kadını, zeka ve güzelliğin en etkileyici kombinasyonu olarak göz alıcıdır. insanları mental olarak uzaklaştırsa da fiziksel olarak çekiyor genelde .yaşam boyunca her olayda mantıklarını kullanırlar. Organizasyon yetenekleri muazzam olan bu kadınlar icraat insanı olarak tanımlanabilirler.yaratıcı ve üreticilerdir çoğu zaman.

 

  • Parayı önemsemez ama aynı zamanda da tutumlu bir bireydir. Ama gücü çok sever daima güç ister. Buna rağmen mütevazidir. Çok açık sözlüdür ve dobradır ve buda patavatsızlığı oluşturur, neyse odur. Bunun içinde yapmacıklıktan hoşlanmaz, sır ve gizemden hoşlanmaz.her şeyi açık seçik ortada olsun ister her zaman.

 

         Nasıl hediyelerden hoşlanır?

  • o paha dan çok gerçekten kendine uygun hediyelere tav olur İşe yarar kaliteli ve günlük hayatını kolaylaştıracak şeylerden çok hoşlanır. Hiç bir şeyin fiyatı ile ilgilenmez kalitesini önemser.

         Başak kadını cinsellik

  • Başak  Kadını ilişkide de çok titizdir etrafı kirletmemek için elinden geleni yapar, sağlıklı bir ilişki isterler.  Onlar için cinsellik ve seks düzenli bir takvim işidir. yatakta uzun solukla bir sohbet yapamazsanız onu bu işe ikna edemezsin. Başak kadınları için iletişim her alanda olduğu gibi seks hayatında da olmazsa olmazdır.

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

adalara-nasıl-gidilir

Adalara Nasıl Gidilir?

  Adalara gitmek için iki yaygın seçenek var: deniz ve hava yolu. Deniz Yolu: Adalara …

Bir yanıt yazın