Boğa Burcu Erkek Özellikleri | Boğa Burcu Hakkında Bilgi

Boğa Burcu Erkeği

Boğa- Burcu

 

  • Boğa burcu erkeği inatçı, çalışkan, sakin yapısıyla dikkat çeker.sakin olmasına rağmen hayat heyecanı yerindedir.evine bağlıdır ve uyumlu bir eştir.evliliği yönetip iyi aile babası portföyünü taşımaktadır. Aynı zamanda çocuklarıyla arasında sıcak bir bağ oluşturur. ve iyi bir babadır.Bir o kadar da sert ve disiplinlidir.hayat otoritesi yerindedir.

            Boğa  Burcu Erkeği

  •  diğer burçlara oranla daha sadakatli bireylerdir. Ev hayatına önem veren boğa burcu erkeği partnerine oldukça sadıktır.ve karşısındakine oldukça değer verir.boğaların elindekinin kıymetini anlayanlardan düzene karşı sorumluluk sahibi bir insandır . Genellikle sakin bir yapıya sahip  bazen tam tersi şekilde sinirini çabuk gösterebilir. sinirlendiği zaman onu hafiften almanızı öneririz.

 

  • onların  hayattaki amacı seviyeli ve düzen içerisinde bir yaşamdır. Hem özel hem de iş hayatında huzuru arayan boğa burcu erkeği stresli ortamlardan uzak durmaya çalışır.çünkü stres onu her anlamda etkileyebilir.Zorluklar boğa burcu erkeğine göre değildir ancak sabırlı ve kararlı bir karaktere sahip olduğu için kriz yönetimi konusunda oldukça iyidir.

 

  • otoriter ve durgun yapıları mevcuttur, iyi bir aile reisi olmaya adaydırlar. Son derece sabırlı, pratik ve çözümleyicidirler.olaylara objektif bakarak belli çözümlere erebilir. Doğuştan baba özelliklerine sahip oldukları için muhakkak baba olmaları gerekmez.sadece ağır insanlardır. Çevresindeki her çocuğa gerçek bir şevkat gösterir.oldukça merhametli ,sevecen ve tatlılar dır.onlar hayatı gerektiği kadar ciddiye alırlar aslında.En büyük amaçları; sevdikleri ile birlikte, duygu dolu anlar yaşamalarıdır. duygusal ve ince ruhlu insanlardır.ailelerine bağlı kişilerdir. gelenek ve göreneklerine uygun bireylerdir.

 

          Boğa Erkeği ve Aşk ve İlişkiler

  • Son derece şehvetli ve fiziksel açıdan güzelliğe önem veren, nazik bir erkektir. boğa erkeğinin sağduyusu, onu sevginin ilk işaretinde çöl gibi görünüyor. Boğa,  aşka aşık bir adamdır. Onun öfkesi altındaki temel tutkusunun bir işaretidir. O, bir ilişki içinde olmanın tutarlılığını ve yakınlığını sever ancak işleri gerçekleştirmeye çalışmaktan çekinir. Duygularını hafifçe belli etmez, karışılıksız sever.

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

adalara-nasıl-gidilir

Adalara Nasıl Gidilir?

  Adalara gitmek için iki yaygın seçenek var: deniz ve hava yolu. Deniz Yolu: Adalara …

Bir yanıt yazın