2021`in En Şanslı Burçları

ikizler-burcu -

       İkizler

 •  ikizler 2021 en şanslı burcu olmakla beraber.Mutluluğa adım atacağınız bir yıl olacak. geçen yıl bunun için çalıştığınız ve bu yıl ise bu aradığınız mutluluğa ulaştığınız bir yıl olcak, ancak bunu somut olarak gözlemleyebilme imkanını 2021’de bulacaksınız. Küçük şeylerde mutluluğu görmeye başladığınız bir enerjiyle kuşanacaksınız.yani 2021 sizin için fazlasıyla huzurlu olacak.

 

 • Bu yılın el uzatanı sizsiniz. Başkalarına yardım etmek, bir telefonla tüm ihtiyaçlarına koşmak,zekanızın ön planda olacağı. yani şans bir tek size değil sizin sayenizde çevrenize de ulaşacak.

terazi-burcu

         Terazi

 • Uzun zamandır beklediğiniz aşka ulaşmak için bundan iyi bir yıl yok. Sonunda aşkla ilk tanıştığınız zamanlardaki duyguları size yaşatacak o kişiyle bu yıl karşılaşacaksınız. Tek yapmanız gereken kendiniz olmak ve samimiyetle duygularınızı belli etmek.bu dediklerim uzun zamandır yalnız olanlar için geçerli.
 • 2021, kendinizle adeta yeniden tanıştığınız yıl olacak. Tüm güvensizliklerinizden sıyrılacak, kendinizin en iyi versiyonu haline gelecek ve önce kendinizi seveceksiniz. Gerçek aşkı yaşayabilme nedeninizin arkasındaki güç de zaten bu olacak.size başarılı bir yıl dilerim.şans zaten üzerinizde olacak.
kova-burcu -özellikler

          Kova

 • Uzun yıllardır çok çalıştınız fakat 2021 yılının da en az diğer yıllar kadar yoğun ve bol telaş içinde geçeceğini söyleyebiliriz. Ancak bu seneyi diğerlerinden ayıracak detay, artık alacağınız sorumlulukların çok daha büyük getirilerinin olacağı! Büyük maddi kazançlar elde edeceksiniz. yani artık ektiklerinizi biçeceksiniz.Gelmesini beklediğiniz toplu ödemeler sizi fazlasıyla rahatlatacak ve yeni sorumluluklar için motive edecek.

 

 • Aslında 2021 tam anlamıyla Kovaların yılı olacak desek yanlış olmaz. Çünkü hem özel ta hem işte yüzünüz gülecek. Bu zamana kadar yaşadığınız tüm üzüntüleri, hayatınıza kattığınız yanlış kişileri unutacağınız bir sene olacak. Yeni, mutlu ve gerçek aşkı bulacağınız bir yıl olacak. Bu mutluluğu sorunsuzca elinizde tutabilmek için yapmanız gereken tek şey şüpheci ve güvensiz yaklaşımları bir kenara bırakmak olmalı. Evlilik hakkında da bu sene, daha önce hiç olmadığı kadar pozitif hissedeceksiniz.ve artık bir aile kurmaya istekli olabilirsiniz.
balık- burcu

      Balık

 • Balık burçları için artan kazançlar söz konusu olacak.balık burçları  Hayallerinizdeki işe bir adım daha yaklaşacağınız bir seneye hazır olun. Yılın özelliklede ikinci yarısı sizin için bir dönüm noktası olabilir.en şanslı zamalarınızdan olabilir.

 

 • aşk hayatınızda da şanslı bir yıl olacak 2021. 2020’nin tüm stresini üzerinizden atacağınız, doyasıya eğleneceğiniz ve bu anlarda ışıltınızla pek çok kalbi hızlandıracağınız ortamlara gireceksiniz. Flörtöz yanınızın kuvvetli olacağı bu yılda, aşka yeteri kadar açık ve önyargısız olursanız doğru kişiyi bulma ihtimaliniz oldukça yüksek.yani biraz cicim aşkları yaşayacaksınız.
YAY- BURCU 

      Yay

 • Çalışkan Yaylar, hedefe odaklı tutumlarıyla ve tüm üretkenlikleriyle 2021’de ödüllendirilen burçlar arasında olacaklar. İsteklerinizi almaktan çekinmeyeceğiniz, cesur bir sene sizi bekliyor.istediğiniz hiç bir şeyden çekinmeyin ve cesurca isteyin ve onu elde edin.yani yay burcunda bu yıl oldukça aksiyon olacak.yaylar da oldukça şanlı lar.

 

 • Artan geliriniz mülk yatırımları yapmanızı sağlayabilir. Bir ev satın alabilirsiniz ya da farklı bir eve, yaşamak istediğiniz semte taşınabilirisiniz. Şehir hatta ülke değişiklikleri de söz konusu olabilir.Hayat sizi bu yıl şaşırtabilir.Ayrıca Yaylar, olmaları gereken yerlerde bulundukları sürece ruh eşleriyle de 2021 yılında tanışmaya hazır olabilirler! aynı zamanda hayatınızın aşkı ile de karşılaşmanızda an meselesi.

boğa-burcu

       Boğa

 •  Boğa burcu Lükse ve keyfe düşkünlüğü ile bilinen Boğalar, 2021’de tüm bu zevklerini dorukta yaşayacakları bir yıla merhaba diyecekler. Maddiyat da hayat yüzünüze gülecek. Elbette değerlendirebildiğiniz sürece! Kariyerinizde terfiler ve büyük zamlar alabilirsiniz. Elinize geçen toplu bir para ile kendi işinizi kurma adımı atmanız da olası. Fırsatları görüp doğru adımları, doğru insanlarla attığınız sürece bolluk dolu bir 2021 olacak.2021 ayrıca, tatiller ve seyahatler açısından da dolu dolu bir sene olacak. Etkinliklerin ve eğlenceli ortamların aranan ismi olacaksınız.