İkizler Burcu Hakkında Bilinmeyen Herşey!

İKİZLER BURCU

Yaz aylarında açık pencereden giren esinti. aralarında seçim yapabileceğiniz birçok ayakkabıya sahip olmak, olayları hızlı bir şekilde çözme-anlama yeteneği, köpük banyosu ve daha bir çok şey ikizler burcunun davranışlarıdır.

 

ikizler burcu özellikleri erkek ;

İkizler erkeği huzursuzluk küpü olabilirler çelişen davranış ve duyguları yüzünden ilişkiyi bitirmekte çok zorlanırlar. En kötü durumlarda, bir İkizler, balayı evresinin sihirli hislerini kaybetmeye başladığı andan itibaren bile olsa ilişkiyi sürdürmeye çalışacaktır.

Bu durumda çok yargılayıcı yada sinirli olmayın, ama bir tartışma açmak ve ilişki hakkında nasıl hissettiklerini öğrenmek için onlara bazı önemli sorular sorun. Fırsatını bulduğunuzda İkizler size açılacak ve şaşırtıcı derecede iyi iletişim kuracaktır.

ikizler burcu özellikleri kadın ;

İkizler burçları kurnazlıkları ve baskın lığıyla kendilerini hayran bırakırlar. Bazıları, bütün güzel kadınlara/erkeklere sahip olmayı hak ettiğine ve birden fazla sevgiliye sahip olmalarının alfa olarak statülerini öne çıkaracağına inanacak kadar ileri gider.

Ellerinden gelenin en iyisini yapan, eğlenceli ve tutkulu sevgililerdir. Uzun bir süre sizi yanıltabilirler bile. Bununla birlikte, eğer bir Aslan bir ilişkide değersiz hissediyorsa, bunu başka birinden bulmak için gitmeye eğilimlidirler.

İkizler Burcu Genel Özellikleri

Kalbin kırıldığı zaman sizin için hiçbir şey eskisi gibi olmuyor… Ona ne kadar kızgın olsanız da hala hayatınızda bir şeyler eksik gibi hissediyorsunuz. Birini sevmeyi nasıl bırakacağınızı öğrenmek zaman alır ve bu süreçte daha iyi hissetmenize yardımcı olacak birine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Şu an arkadaşlarınıza ihtiyacınız var. Ekibinizi bir araya getirin ve eski sevgilinizin ne kadar berbat biri olduğunu bir de onlardan dinleyin. Kimse sizi en iyi arkadaşlarınız kadar iyi hissettirmeyecek, bu yüzden onları ihtiyaç duyduğunuz anda kendinizi kapatmayın. Onu sevmeyi bırakmaya çalışırken, sizi en iyi şekilde rahatlatacak olan onlardır.

 

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Akrep Burcu Kadınının Hoşlanma Belirtileri Nelerdir? Akrep Burcu Kadını hakkındaki bu bilgiye sahip olmak için tıklayınız.

Akrep Burcu Kadınının Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?

  Akrep Burcu Kadınının Hoşlanma Belirtileri Nelerdir? Akrep burcu Kadını genellikle ciddi, disiplinli ve kararlı …

Bir yanıt yazın