Kova Burcu Kadını Özellikleri | Kova Burcu Hakkında Bilgi

       kova-burcu -özellikler

     Kova Burcu Kadını Özellikleri

  • Kova Kadını çok arkadaş canlısı ve sıcak kanlıdır ve herkesle dost gibi olur bazen aşkla dostluğu birbirine karıştırır ve düşünmeden evlenmek gibi kararlar verir. Sonuç, genellikle yanlış bir karar ve onlar her zaman değişen karakterlidirler. ayrıca çok marifetli zeki ve çeviktir . sürekli pozitif ve aktif dir. Anne olmayı pek beceremezler.
  • hayatta olan her şeye her zaman hazırlıklı. eğitim almış ve bilgisini yerinde kullanan bir kişiliğe sahipse yaşamı oldukça keyifli algılarlar. Akademik kariyer yapmaya müsait bir zihin kapasiteleri vardır. aşk hayatı çok düzenli olmasada istedikleri gibi yönlendirebilirler. Gerçek dostlarından asla vazgeçmezler ailelerine bağlıdırlar ve onları asla karşılarına almazlar.sevemediği bazı insanlara karşı sivri dilli olabilir.
  • genelde enerji doludur. ama bazen ortada hiçbir neden yokken aniden karar ve mod değiştirip modlarını düşürürler.

      Kova Burcu Kadını Aşk Hayatı 

  • Kova Kadını çok değişik tir bu konularda ,kararsız ve tutarsız olsa da. Birlikte olduğu erkeğin, bu değişimlere alışması gerekmektedir. yardım ve bağış işlerinden çok mutlu olur ve hoşlanır. Onun, bu tür işlerle uğraşmasına karışmayan, duygusal geçişlerini kabullenen ve her şeyden önce özgürlüğüne saygı duyan bir erkeğe ihtiyacı vardır.erkeklere ihtiyacı olduğunu asla söylemese de eninde sonunda onunda biraz sevgiye ihtiyaç duyacağı zamanlar olacaktır kıskanç erkeklerden hiç hoşlanmaz.
  • Cinselliğe fazla düşkün değildir.bu konuda karşı taraf kadar heyecanlı da değildir ama , ne soğukluk ne de isteksizliktir. Son derece adil , hayatın hiçbir gereğinin, diğerinden önde gelmemesi gerektiğine inanır. Cinselliğe bakışı da böyledir.duygularına kapılmayı tercih etmese de genelde bu böyle olmaz ve duygularına tutsak kalır genelde ilişkilerini bir mantık çerçevesi altında inceler ama sonuca bir türlü varamaz.

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Akrep Burcu Kadınının Hoşlanma Belirtileri Nelerdir? Akrep Burcu Kadını hakkındaki bu bilgiye sahip olmak için tıklayınız.

Akrep Burcu Kadınının Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?

  Akrep Burcu Kadınının Hoşlanma Belirtileri Nelerdir? Akrep burcu Kadını genellikle ciddi, disiplinli ve kararlı …

Bir yanıt yazın