Terazi Burcu Erkeği Özellikleri | Terazi Burcu Hakkında Bilgi

Terazi Burcu Erkek

terazi-burcu

 

     Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

  • Terazi Erkeği süper dengelidir. O, ortaklık, eşitlik ve adalet işaretidir. Her zaman objektif olmayı deneyen,o hep kendini en iyi olduğu bir şey yaparak sergiler.tartışma ve gerginliklere tahammülü yoktur.biraz pasif durur hayata karşı uyum ve herşeyin olması gerektiği gibi olması onun için önemlidir.anlaşarak tartışmadan iletişime çok önem verir .
  •  Entellektüel bir kişiliğe sahiptir .felsefe yapmayı çok sever zeki dir ve her hareketini mantık çerçevesidir. tam bir aşk erkeğidir.hareketli ve zariftir.lüksü sever ve pahallı hediyelerden hoşlanır.Terazi Burcu Erkeği, estetik bir adamdır; insanlar, nesneler, müzik ve sözcüklerde güzelliğe dikkatle bakar.

         Terazi Erkeği Aşk Hayatı

  •  Dengelidir ve konuşma kabiliyeti oldukça yüksektir. onun  kadınların beğenisini kolayca kazanır. Kadınlar tarafından en çok beğenilen erkektir.  Aşka oldukça önem verir ve kadınların çok iyi anlar. çok çapkın olduğunu söylemekte yarar vardır. Birlikte olduğu kadına bağlanır onu üzmez ama. Daha sonra maceralara atılır. Bunun için  bu konuda pek güvenilir olduğu söylenilmez. Ancak kadın hoş bir cazibeye sahip, güzel ve şık ise bir ömür boyu yanında tutabilir.bu kadının vazgeçilmez oluşu olmalıdır.

 

  •  paraya pek önem vermez, o  bakıma önem verir. İlişkisinde sınırsız para harcayabilir, her masrafı üstlenmekten kaçınmaz. Yeter ki tutkulu bir ilişkisi olsun, evlilikten çekinmez eşini ve kendini rahat ettirmek içn her harcamayı yapar.bundan çekinmez ailesi ile mutlu bir yuva kurar.

       Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

  •  Terazi Erkeği kendinden emin ve özgüvenli kızlar ona çekiçi gelir.nerde ne yapıp yapmayacağını bilen,egoist olmayan özellikle egolu kızları itici bulur.içten davranan kadınlardan hoşlanır.etkilemek istiyorsanız, pasif bir kadın olmamanız, giyiminize, fiziğinize dikkat etmeniz gerekiyor.genel olarak terazi burcu erkeğinin hoşlandığı kadın profilini,güzel,estetik duruşlu,romantik,derin bakışlar,güleryüzlü,sosyal,konuşkan olması gibi kızlardan hoşlanır.

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

adalara-nasıl-gidilir

Adalara Nasıl Gidilir?

  Adalara gitmek için iki yaygın seçenek var: deniz ve hava yolu. Deniz Yolu: Adalara …

Bir yanıt yazın