Yengeç Burcu Kadını Özellikleri | Yengeç Burcu Hakkında Bilgi

Yengeç Burcu

Yengeç-burcu

       Yengeç Kadını Özellikleri

  • Yengeç Kadını ; sakin,olgun bir kişiliğe sahiptir. bazı zamnalar onları tanımakta güçlük çekebiliriz.Sevgi dolu şefkatli, bir o kadar ihtiraslı yapıları ile onu tanımanız her zaman mümkün olmayabilir. birilerini özelliklede en yakınlarını kırmaktan çok korkar ve çekinirler.Geçmişten kolayca kopmadıkları için anıların yaşantılarında yeri çok fazladır ve kimsenin geçmişleri için, kötü bir söz söylemelerine izin vermezler. biraz anaçtır oda kendi gibi yiğit bir insan arar onu koruyabilecek.

 

  • Onun değişen duygusallıklarına ayak uyduracak bir partnere ihtiyaç duyarlar.Macera yaşanacak bir kadın değildir.Aldatılmaya hiç gelemez.bazı prensiblere sahiptir. Eğer evcil bir yapıya sahipseniz bir Yengeç ömür boyu sizi mutlu edecektir. Hoş mizaca sahip nadir kadınların burcu olma özelliğine sahiptir. Evcimen yapıya sahiptirler. Ev hayatları onlar için çok önemlidir. ve ayrıca yalan dolan dan hiç haz etmezler.

         Yengeç Kadını Aşk Hayatı

  • Yengeç burcu kadını, aşık oluğundan emin olursa,sadık olacağından emin olabilirsiniz.Sevdiği erkekten başkasına bakmaz ve sadece sevdiğini düşünür.Oldukça ince ayrıntıları odaklanırsayılaratarihlere de oldukça önem verir.Mesela karşısındaki erkeğin onun doğum gününü hatırlamaması, yengeç kadınında sevilmediği ve değer görmediği hissi yaratabilir. Bu büyük bir soruna dönüşebilir .onun açısından çünkü kendi önem verdiği için karşısındakinden de aynı hareketi bekler.

 

  • Cinsel hayat konusunda utangaç bir yapıya sahiptirler. Cinsel hayatlarında, ilişkiyi geri planda tutarlar ve ilk adımı karşısındaki kişiden beklerler. İsteklerini ve arzularını kendine saklar, partnerinin attığı adımdan sonra bütün arzularını açığa çıkarabilirler.ilk dımı atmaktan çekinirler.

 

  • Yengeç burcu kadınıduygusal oldukları için, duyguları sevdiği adama ne kadar yoğunsa özel hayatı da o kadar yoğun olur. ilişkilerinde bir çok fantezisi olabilir fakat bu fantezilerini partnerine söylemekten çekinir. Gülünç duruma düşmek istemez, bu yüzden de gizli tutar. bu a utancından kaynaklıdır.

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

adalara-nasıl-gidilir

Adalara Nasıl Gidilir?

  Adalara gitmek için iki yaygın seçenek var: deniz ve hava yolu. Deniz Yolu: Adalara …

Bir yanıt yazın