Akrep Burcu Kadın Özellikleri | Akrep Burcu Hakkında Bilgi

Akrep Kadını

akrep-burcu-özellikleri

           Akrep  Burcu

  • Akrep Kadınları çok duygusal kadınlardır bu onların zaman zaman kırmızı çizgileri olabilir ama elbet bunu iyi yönetmeyi bileceklerdir. Kendi rahatlıkları için birçok riski de göze  alabilirler.aşk da onların sevdiği ve sürekli deneyimlemek istedikleri bir duygudur.akrepler aşk ın yanında gücü ve mantığı da beraberliğini severler Güçlü karakterleri, ve garip adalet duygularıyla onları anlayabilecekleri bir eş olabilmek de herkesin harcı değildir . zoru severler bunu elde etmek onlara daha tatlı gelir bu konuda sınırları yoktur sonuna kadar gitmeyi severler.

 

  • Akrep burcu kadını için aile önemli olduğu kadar, arkadaşlık ve dostluk da ön plandadır.herkes onları genelde çok sever ve cana yakın bulur.akrep kadınlarının hobi ve eylencelerine önem verirler oldukça sanatkar olabilir ve uyum sağlayabilir.Akrep burcu kadını için gözleriyle aşk yaşayan bir kadındır duygularını çok derin ve dip yaşar. Cinsel yönleri geliştiğinden, aşk tutkularını sonuna kadar yaşamayı tercih ederler. Cazibeli oldukları için kendilerini fark eden erkekler ilgilerini çeker. ilgiyi çok severler erkeklerin onlara özel ilgi göstermeleri onların hoşuna gider.

          Akrep Burcu Kadını Cinsel Hayatı

  • Cinsel yaşamda duyguları en fazla gelişmiş olanlar arasında yer alırlar. Akrep kadınları, yatakta ne yapacaklarını, nasıl davranacaklarını iyi bilirler. Kendi tutkularına olduğu kadar partnerlerinin duygularını dikkate alırlar.olayları gözden geçirip incelemeyi severler kendileri bu konuda biraz daha geri plandadır.

 

  • Akrep burcu kadını sevgililik dönemlerinde aşırı kıskanç davranır.ama bu kaybetme korkusundan dolayı sergiledikleri bir davranış . evlilikleri için bu söylenemez o zaman bu biraz değişecektir. Mantık çevresine hareket edip, olgun davranırlar.çünkü o zaman sorumlulukları tamamen üzerlerine almış olurlar.

 

  • Annelik güdüsü gelişen akrep burcu, hayatında ailesi dışında başka hiçbir şeye fazla değer vermez. Çocuk sahibi olduğunda, dünyaya olan bakışı değişir.çoçukları çok sever ve bunu iyi karşılar. Dünyanın en mutlu ve seven annesi olur. Çocuklarıyla çok ilgili olur ve onlara karşı merhameti sonsuz denilebilir.onları anlatmaya ve terbiyeli büyütmek için elinden geleni yapar.

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Akrep Burcu Kadınının Hoşlanma Belirtileri Nelerdir? Akrep Burcu Kadını hakkındaki bu bilgiye sahip olmak için tıklayınız.

Akrep Burcu Kadınının Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?

  Akrep Burcu Kadınının Hoşlanma Belirtileri Nelerdir? Akrep burcu Kadını genellikle ciddi, disiplinli ve kararlı …

Bir yanıt yazın