Balık Burcu Kadını Özellikleri | Balık Burcu Hakkında Bilgi

Balık Burcu Kadını

balık- burcu

      Balık Kadını Özellikleri

  • Balık Kadını  hayallerinde yaşar. çünkü duygusallığın ön plandadır.duygular ve hisler onun için çok önemlidir.hayatı derin yaşar ve her hiss onun  en dibinde yaşadığı bir şeydir çünkü  kendine çok bağlı bir kadındır.etrafı pür dikkat izler ve olanı biteni gözlemler.sevecenliği de ön planda dır.iş hayatında da başarılı olmayı sever başarı onun için önemli bir kaynaktır.o iyi bir insan olmaya da önem gösterir hayat onun için bir şaka gibi olsada.
  • Balık, zodyakın on ikinci ve son evidir. Neptün tarafından yönetilir.Balık kadınları çok sezgisel ve manevidir. Hassas, sevecen  Balık kadınları, hayal kırıklığına uğradığında, istediği yere gidebileceği bir dünyaya girerek, zorlu hayat gerçeklerinden  kaçabiliyor. duyguların hislerin ve sezgilerin kadını diyebiliriz onun için.

        Aşk Hayat ı:

  • Balık kadınları Aşık olmayı ve aşkı çok sever çünkü aldatmak onlara göre değilir. ama ilgi odağı kayarsa onu sizden başka bekleyen bir sürü erkek kapıda dır.aslında .balıklar zayıf bir burç grubu değildir ama güçlü de denemez.onun iyi niyetinden  faydalanmaktan kaçının. Bazen yardıma ihtiyacı vardır ve hayatındaki önemli kişi onu yalnız bırakırsa hayatının karışıklık yaşadığı zaman çok yalnız hissedebilir. Bu tavrı, sizin tarafınızdan bir endişe ve sevgi eksikliği olarak kolayca yorumlanabilir.

 

  • Kendisine bağlı olan ve koşulsuz kendisini sevecek bir partnerle ilişkiye başlamak ister. Oldukça alıngan olan bu burca karşı şakalar yapmaktan sakının, bu ilişkinizi farklı bir boyuta götürebilir.Balık kadınları kendileri gibi hassasanlayışlı ve ince ruhlu erkeklerden hoşlanırlar ve bu yönde tavır sergileyen kişilerle uzun süreli birliktelik yaşayabilirler.cinselliğin duygusal bir boyutu olduğunu düşünmektedir. Balık  kadının kimin kendisini arzuladığını kimin arzulamadığını kolay bir şekilde anlayabilir. Davranışlarını buna göre ayarlar.  ilişkide duygusal olmayı daha çok sever.

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

adalara-nasıl-gidilir

Adalara Nasıl Gidilir?

  Adalara gitmek için iki yaygın seçenek var: deniz ve hava yolu. Deniz Yolu: Adalara …

Bir yanıt yazın